A.

Сухий шампунь Got2b Fresh It Up! Dry Shampoo Extra Fresh

Сухий шампунь Got2b Fresh It Up! Dry Shampoo Extra Fresh

Моє волосся дуже швидко жирніє - за день або півтора дня. Я спробувала тревел-версію сухого шампуню Got2b, оскільки він мав привабливу ціну, і не пошкодувала.

Переваги:

  • Швидка дія: Сухий шампунь швидко поглинає шкірний себум із коріння волосся, тому ідеально підходить для термінових випадків, коли немає часу на миття голови.
  • Непоганий аромат: Продукт має досить непоганий аромат в порівнянні із іншими сухими шампунями, які я пробувала.
  • Об'єм для волосся: Додає об'єму волоссю, роблячи його більш пишним і живим.
  • Доступна ціна: 100 грн за маленьку версію сухого шампуня.
  • Відсутність тальку! Це дуже приємно, бо я б не хотіла розпилювати і вдихати його.

Недоліки:

  • Якщо у вас темне волосся - воно може тимчасово стати тьмяним: Цей сухий шампунь не має пігменту, тому якщо переборщити, то може бути присутня тьмяність на темному волоссі.
  • Не замінює нормального миття: Під кінець дня мій шкірний себум починає перемагати дію сухого шампуню - але в мене так зі всіма сухими шампунями, які тестувала (Klorane, наприклад). Саме тому я все-таки стараюсь використовувати сухий шампунь тільки в екстрених випадках, коли взагалі нема як нормально помити голову.

Висновок: Got2b Fresh It Up! Dry Shampoo Extra Fresh — це чудовий варіант для тих, хто терміново потребує освіжити вигляд волосся. Мені сподобався об'єм та ціна засобу та зручність використання, тому це вже моя 2 баночка за останні кілька місяців.