Mariya Trofimova

Avenue Des Parfums Home Vanilla & Caramel

Avenue Des Parfums Home Vanilla & Caramel

Vanilla & Caramel — простим чи нудним його точно не назвати.

В моїй уяві, він мав трохи інше звучання, але ділі на мене чекало дещо більш особливе.

Щойно відкоркувала пляшечку та поставила палички, вітальню заповнив дует нейролі та кедра.

Здалося, ніби кімната наповнилась десятками букетів свіжозрізаних квітів з соковитими стеблами. За кілька годин аромат доповнився нотками солодкої ванілі.

Наступного дня композиція розквітла повністю. Трав'янисті ноти стали слабші, але делікатно переплітаючись з теплою деревиною, ваніллю, амброю та сандалом, утворили дещо просто дивовижне.

Солодкий трав'яний аромат, щедро здобрений деревними нотами, легкою терпкістю та гірчинкою. Це поєднання, хоч і незвичне для мене, але чарівне.

Здається, що це всього лише аромат, але він як останній штрих, який завершує картину. Одна маленька деталь, що доповнює комфорт та створює затишок.

Завдяки лаконічному дизайну скляного флакона — вписався в інтер'єр як рідненький.

Зараз аромадифузор поселився на полиці мого кабінету.

Тут я проводжу левову частину мого часу, тому створення затишної атмосфери і цій кімнаті надважливо.

Приміщення доволі маленьке - 5 кв.м, навіть при відкритому вікні 4 палички це дуже багато, тому я зменшила до 2 паличок.

Але під час опалювального сезону, мабуть, залишу тільки одну.

Щоб наповнити ароматом простір приблизно в 15 кв.м мені вистачило всього 4 палички.

Я завжди купувала прості аромати для дому, ніколи не експериментувала з чимось незвичним.

Тому для мене Vanilla & Caramel — наче незвідані землі, щось абсолютно нове та захопливе. Щоразу уловлюю нові грані цього аромату, моя особиста арома-подорож, що сповнена відкриттів і приємних сюрпризів.