M O N D ✨️

Граціозна тубероза в магнетичній композиції

Граціозна тубероза в магнетичній композиції

Tuberose Illusion - це аромат для жінок і чоловіків з групи мускусно-квіткові.

Гадаю, він був створений саме для поціновувачів гурманських парфумів з туберозою.

Пакування

Те саме , яке створює ВАУ-ефект. Коробка має захисну плівку. Можна не турбуватися, що пакування забрудниться.

Спочатку бачимо стриману чорно-зелену коробочку, яка універсально підходить чоловікам і жінкам. А далі вона відкривається мов книга з яскравими золотими деталями. Така коробка повністю замінює святкове пакування. Її приємно тримати в руках, адже якість матеріалів на висоті.

Парфуми доступні в обсязі 3мл та 50мл.

Повнорозмірний флакон виконаний з міцного темного скла. Розпилювач, кришка та флакон оформлені в єдиному стилі. Зелений - не мій колір, але мені сподобалося дизайнерське рішення. Зелений гарно поєднується з розкішними золотими написами та чорним фоном. До того ж це колір природи, яка тісно пов'язана з мотивами аромату.

Зробила побільше фото, щоб усі змогли детально роздивитися пакування (гортайте у кожному фрагменті).

Граціозна тубероза в магнетичній композиції
Граціозна тубероза в магнетичній композиції
Граціозна тубероза в магнетичній композиції
Граціозна тубероза в магнетичній композиції
Граціозна тубероза в магнетичній композиції
Граціозна тубероза в магнетичній композиції
Граціозна тубероза в магнетичній композиції
Граціозна тубероза в магнетичній композиції

Ще більше закохалася в пакування, прочитав опис на коробці.

Який же гарний ланцюжок асоціацій:

Неонові мрії, почуття, ілюзії буття; Аромат коханої люди, який пам'ятаєш роками: мускусна шкіра, смак мандарину та туберози.

- Верхні ноти: бергамот, мандарин

- Середні ноти: квітка апельсина, тубероза

- Базові ноти: мускус

На старті звучать максимально універсальні унісекс ноти. Аромат свіжості, терпкості та деревини. Вбачається аромат чоловічої косметики. Це і є добре відомий благородний бергамот. А ось мандаринових нот я майже не відчуваю.

У розкритті відкривається уся краса витонченої туберози. Мені до вподоби її легкість та солодкість в ароматах. Тут вона представлена дуже якісно.

Разом з туберозою з'являються мотиви білих квітів. Це зовсім не про одну чи дві квітки, а про величезний букет, з яким зникають початкові ноти серйозності й з'являються солодкі акорди.

Чим довше аромат на шкірі, тим солодше він стає. Та все одно, його зможуть оцінити й любителі свіжих ароматів. Солодкі ноти не душні, бурхливі. Завершується композиція у ніжно вершковому звучанні.

Парфум про свіжість, зрілість, легкість, ніжність, емоції. З ним відчуваєш себе людиною з вищого суспільства. У мене немає асоціації TUBEROSE ILLUSION з неоном чи запальною вечіркою у клубі... Тут інша експресія. Парфум з туберозою всеосяжний, осмислений та відвертий. З ним хочеться пити дорогі коктейлі та розмірковувати на філософські теми.

Це аромат контрастів. Спочатку його настрій ближче до чоловіків, потім до жінок. Але звучати буде однаково гарно на тих та інших.

Його можна носити на урочисті події, а також на кожен день круглий рік. Особливо має місце бути на початку весни. У цей час тубероза створює винятковий весняний настрій, якого так бракувало доки природа спала.

Стійкість приємно вражає. 6 годин насиченого звучання, та ще 6 годин звучання близького до шкіри. Шлейф легкий, мускусний.

Обожнюєте туберозу? - Спробуйте обов'язково.

Шукаєте один аромат для двох? - Також раджу.

Хочете класичний квітковий парфум, до якого будете повертатися, коли інші набриднуть? - Це 100% він.

_________

Парфумована вода Le Pelerin Tuberose Illusion