PolLya

Dior J'adore Parfum d'eau

Dior J'adore Parfum d'eau

Отримавши "насипом" "смачних" пробничків у магазині косметики , я відразу ж почала порівнювати два абсолютно різні по направленню , але однакові по популярності аромати : Живанши L'interdit і ( цього разу) J'adore Діор.


Вперше я його спробувала рік тому , розпиливши парфум на зап'ясток руки, гуляючи вдень по магазинах. І все. Зіпсувала залишок вихідного: де б я не була, щоб не розглядала, мене постійно відволікав аромат: такий свіжий, ніжний і дуже жіночний. Чомусь класичний J'adore я не змогла зрозуміти. Скільки підходів я робила ! Як надіялась відчути той аромат, заради якого прекрасні моделі і актриси в рекламі відмовлялися від дорогих прикрас і одягу , говорячи, що все те ніщо проти краплі Ж'адору. Але ,мабуть, хімія між повітрям магазину парфумів і ароматом знищувала всі розкішні тони J'adore...

Та цей білий красень відразу заволодів моєю увагою. Він з порогу магазину вирішив, що я повинна бути лише з ним . Обійшовши всі стенди, я затестила тільки його, а після виходу з магазину я ввесь час піднімала руку, щоб знову і знову пірнати в ніжний біло-вершковий аромат із терпко-зеленим шлейфом.

Саме з аромату зеленого зілля починається "сюжет" парфуму. Так пахне стебло тільки-но зірваного, ще не розквітлого проліска, який пробився крізь сніжно-льодяну скоринку весняного снігу. Якось і зелено, і ніжно. ( Доречі, Пролісок не занесений до Червоної Книги , але його квіти неможна зривати, щоб не знищити зовсім цей вид першої синьоокої весняної квітки). Але я пам'ятаю цей аромат з далекого дитинства, коли з сестрою у бабусі в перелісках шукали до Жіночого дня подарунок мамі.

Отож , старт з білуватого стебла проліска, який поступово переходить у пахощі білих квітів , а терпкуватість зелені стає пронизуючою і ніби відокремленою. Тобто на шкірі від тепла - м'які білі квіти, на одязі м'якість зникає і одяг пахне дуже вишуканим парфумом. Шлейф же, зітканий із свіжішого зеленкувато- терпкого аромату, поступово стає схожим на запах зеленого агрусу, або недостиглих порічок.

Незважаючи на те, що в мене гаряча шкіра, парфум тримається доволі довго і не відмовляє в свіжості звучання ні в спеку, ні під теплим одягом. Ні неролі, ні жасмин, ні магнолія не переважують в звучанні , скоріше відтіняють , підкреслюють одне одного. Так, як і L' interdit, J'adore довго тримається на тілі, і ще довше на одязі. Що з флакону рік тому, що з пробника зараз я одним розпиленням більш , ніж на добу ароматизувала рукав светру. Звичайно ж в J'adore не обійшлося і без несподіванки: парфум не лише в білій пляшечці, а і сама рідина молочного кольору. Але це, якщо не бризнути, а цівочкою полити на шкіру. А якщо розпилювати звичайним натиском, то біленькі міні краплинки доволі швидко вбираються шкірою, не пересушуючи, а навіть, зволожуючи її.

Отже, я на цілий день "вдягнула" на праву руку L'interdit, а на ліву J'adore. Цілий день я була схожа на ту царівну із казки, яка махнула правим рукавом - розлилось море широке перед князями. Змахнула лівим рукавом - полетіли над морем лебеді білі))). Я також поводячи в повітрі правою рукою , відчувала в повну силу витвір Живанши, а змахом лівої руки відтворювалась незмінна біла вуаль свіжого ніжного Ж'адору.
Ввечері, без підтримки рукавів одягу зі шкіри рук парфуми звучать тихіше, не шлейфлять. Але все ще добре тримаються і в сенсі аромату ( все так же багатогранно), і в плані насиченості. Щоправда, L'interdit на шкірі став абсолютно свіжим (на гарячій шкірі!). А J'adore, навпаки додав трішки вершкової, кремової ноти.

Ну що ж, битва закінчена. Обидва лицаря виходять на арену і чекають . Я повинна визначити, кому жити, а хто переможений. І ось перша в світі битва Титанів, де обидва залишились жити...жити на наших поличках з улюбленими парфумами.

Вітаю всіх, хто має цю ароматну розкіш в своєму парфумному арсеналі і приєднуюсь до поціновувачів ,L'interdit і J'adore .







Dior J'adore Parfum d'eau
Dior J'adore Parfum d'eau