Marinka🌈Rainbow

Знайомство з Hydrasence

Знайомство з Hydrasence
Знайомство з Hydrasence

Всім привіт ❤️

До свята захисників та захисниць України були презентовані чарівні бокси з наповненням косметичних засобів від Hydrasence.

З брендом я не знайома , тому цікаво було спробувати. Але скажу що знайти в моєму місті бокс з жіночим наповненням був ще той квест! І це не дивно, адже те що очікує в середині вартує витрачених коштів. В подарунковому наборі номер 3 я знайшла :

✅Мультиспрей термозахист для волосся 16 в 1

✅Спрей- міст для тіла Sensual body

✅Бальзам для губ Sugar Plum

Знайомство з Hydrasence

Формат trevel size в об'ємі 50 мл. Пластиковий флакон з розпилювачем.

Термозахист рідкий,як водичка, має приємний аромат. Виробник зазначає що мультиспрей виконує аж 16 функцій:

✅ Термозахист

✅ Зволоження

✅ Антистатичний ефект

✅ Легке розчісування

✅ Захист від UV

✅ Природній блиск

✅ Додатковий об'єм

✅ Відновлення структури

✅ Захист кольору

✅ Анти-frizz ефект

✅ Живлення

✅ Захист від забруднень

✅ Укріплення

✅ Гладкість та м'якість

✅ Тривалий ефект

✅ Легка текстура

Дійсно скраб,а не спрей ) перевіремо на дії!

Об'єм місту 100 мл. Аромат квітково -фруктовий. Композиція складається з таких нот як : ананас, бергамот, маракуйя, рожева півонія, персик, та фрезія.

Аромат мені сподобався, спочатку він свіжий бадьорий з кислинкою ананаса, а в серці розкриваються ніжні квіткові ноти. Я люблю ноту ананасу , і в спреї вона відчутна. Пізніше детальніше про нього напишу.

Об'єм 14 g. Бальзам містить олію оливи, олію дерева ши та олію абрикосових кісточок. Має ніжний аромат та солодкий на смак . Гарно живить губки.

Також бачила що є бокс з іншим наповненням від Hydrasence ,де поклали патчі під очі та сироватку для обличчя. Але нажаль поки не можу знайти.

Дякую за увагу 🫶