Anna_feerie

В будь-якій незрозумілій ситуації купую Garnier Fructis Superfood

В будь-якій незрозумілій ситуації купую Garnier Fructis Superfood
В будь-якій незрозумілій ситуації купую Garnier Fructis Superfood

Раніше я купувала шампуні за кордоном, обирала нові серії для кучерів та насолоджувалась новими баночками в ванній кімнаті). Але, нажаль, життя вносить свої корективи і доводиться пристосовуватись до нових умов. Тому хочу поділитись з вами простим та доступним варіантом шампуня, який ви точно знайдете всюди - Garnier Fructis Superfood Папайя.

З серією Суперфуд я познайомилась завдяки їхнім багатофункціональним бальзамо-маско-незмивашкам (ви точно їх бачили, бо неможливо пройти повз ті апетитні баночки)). А ось тепер прийшла черга шампуню - і, як виявилось, він дуже класний!

В будь-якій незрозумілій ситуації купую Garnier Fructis Superfood

Чудово піниться, тож, витрачається доволі економно. Головне для мене - якісно промиває шкіру голови, при цьому не сушить волосся. Також (що мене приємно здивувало) Superfood Папайя підійшов моєму чоловіку, в якого від більшості мас-маркетівських засобів починається шелушіння та себорея.

Особисто я нічого не маю проти сульфатів саме в шампунях (а ось в очищувальних продуктах для шкіри краще без них). Хоч із задоволенням користуюсь і безсилікованими шампунями (але вони все ж мають добре промивати + періодично використовую глибоко очищувальний шампунь/пілінг).

Тож, моя шкіра голови почуває себе з шампунем від Гарн'є добре, волосся також. Можу сказати, що ця серія доволі вдала і я вже хочу протестувати інші шампуньки з лінійки)). А ви пробували ці фруктики? Яку баночку можете порадити?