falafelka01

Vilhelm Parfumerie 125th & Bloom

Vilhelm Parfumerie 125th & Bloom

Почну одразу з зізнання: це сильно не для всіх, і оточуючі можуть бути не в захваті від аромату. Він не вбивчий, але досить специфічний. Чесно кажучи, я отримувала запитання про те, що це за парфум, та воно точно було не з категорії «Так добре пахне, хочу собі». Троянда і шкіра — класичне поєднання, але не у випадку з 125th & Bloom. Мені подобається носити його у короткий осінній період, коли спала спека але ще не зимно і зберігається помірна температура. Після нанесення бажано трохи пройтись вулицею, провітритись
Піраміда:

Початкова нота: Дудник, Шафран
Нота серця: Троянда, Фіалка
Кінцева нота: Чорне дерево, Шкіра
Щодо звучання: початок — це проста рожева садова троянда з трав'янистою гірчинкою, яка поступово розмивається (можливо, це Дудник, хоча не впевнена, як він пахне). Згодом проявляється шкіра, яка звучить паралельно з трояндою. Чому ж при такій простоті іншим він здається неприємним? Справа в тому, що разом з усіма нотами присутній аромат, який нагадує лак чи крем для взуття — щось штучне і різке. Я б охарактеризувала 125th & Bloom як парфум у стилі лофт: цегляна стіна, чорні труби і рожевий диван — контраст грубого і ніжного. Не раджу купувати його у великому об'ємі без попереднього тестування, оскільки нейтральне ставлення майже неможливе: або він вам подобається, або ні.