falafelka01

Westman Atelier (контур, рум'яна, хайлайтер)

Westman Atelier (контур, рум'яна, хайлайтер)
Westman Atelier (контур, рум'яна, хайлайтер)

але тільки однією ногою, бо це пробники.

Все почалось з моїх пошуків чи то скульптора, чи то бронзера, я в пошуках нейтрального кольору, не сірого холодного, і не цегляного.

Тут три продукти: рум'яна, контур і хайлайтер, в найпопулярніших відтінках. На руці нанесені всі 3 засоби, проте хайлайтер там не дуже видно (на інших фото в каруселі його можна побачити). Виглядають на фото вони більш сухими, ніж є насправді, текстура у всіх однакова дуже тануча, навіть не кремова, а більш масляна. Розподіляются по обличчю легко, без жодних зусиль. Сходять поступово і красиво. Окремі враження про продукти

Рум'яна: рум'яна як рум'яна, як сотня інших. Гарні, класичного кольору, але сенсу стільки платити за них я не вбачаю. На ринку стільки рум'ян різних цінових категорій, що це категорично не виправдано.

Контур: по кольору - це співпадіння з моїми очікуваннями, комфортний продукт, який краще наносити пензлем, тушується в природню тінь, можна нашаровувати, але звичайно агресивного контуру ним досягнути навряд чи вийде. З нанесенням сухих текстур наверх немає ніяких проблем, не плямить, не залипає.

Хайлайтер: неочікуване відкриття, в пакування виглядає як колір перлини, білий з переливами. Схоже на голографічний бальзам, в залежності від кута огляду видає різні відтінки, може бути прозорим, або фіолетовим з сяянням. Це справді специфічний формат, і не кожному зайде, але я поки що маю бажання його постійно використовувати. Мені він не здається липким, і волосся до нього не чіпляється, хоча такі нарікання у відгуках я зустрічала. Хайлайтером я вражена і задоволена більш за все. Здається дещо візуально і функціонально схоже є в Гуччі Éclat De Beauté Effet Lumière.

Висновки: контуруючий продукт і хайлайтер чудові, варті уваги. Рум'яна теж якісні, але нічого особливого.

Westman Atelier (контур, рум'яна, хайлайтер)
Westman Atelier (контур, рум'яна, хайлайтер)
Westman Atelier (контур, рум'яна, хайлайтер)