Mlane_contentnail

✧ Skinbar ~ огляд доглядової косметики бренду ✧

✧ Skinbar ~ огляд доглядової косметики бренду ✧

✧ Огляд на доглядову косметику бренду Skinbar ✧
~ На цей раз вирішила зробити спробу розширення свого арсеналу доглядової косметики. Для тих, хто не знає – на своєму акаунті я вже розповідала історію моїх висипань, з якими я боролася цілий рік, і що їх причиною стала неякісна косметика, про що я не могла в той момент навіть подумати. Після цієї ситуації на деякий час я перейшла на аптечний бренд.
~ Проте час йде, і моє бажання спробувати нову продукцію також росте
♡︎ Skinbar – український бренд косметики, від якого раніше я вже мала один продукт. І на цей раз, обираючи, які саме товари я хочу придбати для догляду, я вирішила знайти їх у виробництві саме цієї торгової марки. У бренді мене приваблює лаконічний дизайн (для мене, як для майбутнього дизайнера та початкового контент-мейкера це дуже важливо), гарно оформлений інстаграм-аккаунт із великою кількістю відгуків, доступні ціни та позитивний досвід користування, хоч лише і одним, але все ж таки їх продуктом. Отож, сьогодні на огляді маю:
~ Сироватку анти-акне
~ Гідрофільну олію
~ Ензимну пудру
~ Рідкі патчі
~ А також, приємним бонусом в подарунок косметичку від сайту Мейкап , через який і робила замовлення 🫶🏻
✧ Детальніший огляд товарів у каруселі, так само як і предметні фото →
♡︎ Дуже вдячна бренду Skinbar та сайту Makeup за чудову українську продукцію та розкішний сервіс для усіх красунь!

✧ Skinbar ~ огляд доглядової косметики бренду ✧
✧ Skinbar ~ огляд доглядової косметики бренду ✧
✧ Skinbar ~ огляд доглядової косметики бренду ✧
✧ Skinbar ~ огляд доглядової косметики бренду ✧
✧ Skinbar ~ огляд доглядової косметики бренду ✧
✧ Skinbar ~ огляд доглядової косметики бренду ✧
✧ Skinbar ~ огляд доглядової косметики бренду ✧
✧ Skinbar ~ огляд доглядової косметики бренду ✧
✧ Skinbar ~ огляд доглядової косметики бренду ✧
✧ Skinbar ~ огляд доглядової косметики бренду ✧
✧ Skinbar ~ огляд доглядової косметики бренду ✧