V-R-O-D-L-Y-V-A

Clinique - Black Honey

Clinique - Black Honey

Привіт MakeupClub 🖤

Легендарний засіб для губ у моїй колекції та ще й у двох варіаціях: помада-бальзам та блиск для губ. До покупки блиску мені завжди було цікаво, а чи вартий він того, якщо вже є помада? О так, варто... це справжній чорний мед на вустах 🤤

Відразу хочу відзначити мінімалістичне та стильне оформлення флаконів продуктів для губ. Ідеальні моделі для beauty-фотографій.

Зволожувальна помада-бальзам для губ

Упаковка: картонне пакування в ніжних тонах, дуже незвичайне для декоративної косметики (фото прикладаю). На упаковці вся необхідна інфа про продукт. Сам бальзам усередині додатково у захисній плівці.

Розмір флакона: 10,7*1,3 см.

Об'єм продукту: 1,9 г.

Призначення: зволоження.

Колір: 06 - Black Honey. Це темний напівпрозорий ягідний відтінок стиглої бардової вишні з чорним тонуванням. Для когось це темний рожевий із чорним.

Текстура: бальзамна.

Формула: збагачена вітамінои Е та касторовою олією.

Запаху немає.

Аромату немає.

Фініш: м’який, легкий, сяючий, природний вигляд.

Стійкість: все з'їдається відразу і це нормально для таких засобів. Якщо пити напої, то посередині продукт також зникає, але плавно, оскільки по краях губ залишається темний градієнт, який не впадає у вічі. Але якщо не пити, не їсти, тоді тримається досить довго.

Інші особливості Almost Lipstick:

  • хоча пігментація напівпрозора, це не заважає створювати ідеальне глянцеве покриття з легким відтінком;
  • комфортно наноситься і рівномірно лягає на вуста, але якщо у вас сухі губи, то бальзам підкреслить будь-яку шорсткість;
  • згодом це не так впадає в очі, тому що засіб усуває сухість і пом'якшує ці шорсткості;
  • робить губи ідеально гладенькими та виразними;
  • не дисонує з олівцями для губ;
  • не розтікається;
  • не тінтує.

Почуття на устах: губи немов наповнені вологою. Бальзам не липкий. Спокусливий, вишуканий і красивий ефект.

Блиск для губ

Пакування: таке ж саме як у бальзаму, картонне, в ніжних тонах, де вся необхідна інфа про продукт.

Розмір флакона: 12,3*1,5 см.

Аплікатор: у формі пісочного годинника, зручне нанесення, найкомфортніший для мене.

Об'єм продукту: 3,4 мл.

Призначення: зволоження.

Колір: 01 - Black Honey. Сливовий, з коричневим підтоном, ягідний.

Текстура: густа гелева консистенція.

Формула: авокадо, алое вера, вітамін Е, гранат, гіалуронова кислота, касторова олія, кокос, олія ши (каріте).

Запаху немає.

Аромату немає.

Фініш: соковите покриття з глянцевим блиском.

Стійкість: все здається і друкується і це норма для блисків. Але якщо просто балакати, то тримається на протязі всього дня. Відмінно.

Інші особливості Pop Plush Creamy Lip Gloss:

  • соковитий насичений колір робить губи спокусливими;
  • лягає на губи, підкреслюючи пігментом кожну складочку;
  • але одночасно створюює ефект рідкого скла на губах;
  • розкішне й ефектне сяйво;
  • класно виглядає на губах як соло, так і з іншими продуктами для губ як топер;
  • не дисонує з олівцями для губ та іншими помадами;
  • пом’якшує вуста, зменшує лущення, зволожує;
  • не розтікається;
  • не тінтує.

Почуття на устах: блиск надає губам більш пухкішого і наповненого вигляду. Справжнє втілення спокуси. В одному засобі поєднані декоративні й доглядові функції. Ідеал.

Мені подобаються обидва відтінки: бальзам йде в червоний, блиск – у коричневий. Таких відтінків у мене більше немає в колекції, хіба що Almost Lipstick трохи нагадує Colour Intense Lip Care Tint Balm/ Тінт-бальзам для губ "Ожина".

А який вам відтінок та ефект до сподоби?

Дякую що заглянула, будь вродливою, лови пурпурне серце 💜