saybeautyk

Joko Blend | Aqua Glow Extra Moisturizing Face Mask

Joko Blend | Aqua Glow Extra Moisturizing Face Mask
Joko Blend | Aqua Glow Extra Moisturizing Face Mask
Joko Blend | Aqua Glow Extra Moisturizing Face Mask

З приходом осені та більш холодної температури повітря шкіра почала більше сохнути і потребує інтенсивнішого зволоження.

Враховуючи ще початок сезону пілінгів, потрібно вводити у рутину якісь додаткові засоби для відновлення і новенька маска Joko Blend Aqua Glow чудово допоможе у цьому.

Маска представлена у мʼякій тубі обʼємом 75 мл, додатково вона була запакована в коробку.

Інформація про склад і виробника, терміни придатності присутня як на коробці, так і на тубі.

Має відкидну кришку, під якою була наявна ще фольгована захисна мембрана.

Текстура маски гелева, схожа на желе, прозорого кольору з голубуватим відтінком.

Для мене така консистенція виглядає дійсно зволожувальною, я люблю гелеві текстури. Красивий напівпрозорий лазурний відтінок ще більше додає думок про якісне зволоження після використання маски)

Склад шикарний - він наповнений різними відновлювальними речовинами, що підтримують шкірний барʼєр.

🩵Зволожуючі компоненти:

• Sodium Hyaluronate: Гіалуронова кислота, яка глибоко зволожує шкіру.

Trehalose: Натуральний зволожувач, який допомагає утримувати вологу.

Sodium PCA, Sodium Lactate: Зволожуючі речовини, що допомагають підтримувати водний баланс.

Амінокислоти (Arginine, Aspartic Acid, PCA, Glycine, Alanine, Serine, Valine, Proline, Threonine, Isoleucine, Histidine, Phenylalanine): Забезпечують зволоження та зміцнюють бар’єр шкіри.

🩵Відновлюючі та заспокійливі речовини:

Allantoin: Заспокоює шкіру та сприяє її відновленню.

Copper PCA: Комплекс мідь-PCA, має антиоксидантні та антибактеріальні властивості.

Phospholipids, Sphingolipids: Ліпіди, які підтримують бар’єрну функцію шкіри та утримують вологу.

Я наношу маску переважно пальцями, бо мій пензель вийшов із строю) але це також цілком зручно.

Залишаю на шкірі приблизно на 15 хвилин, після чого акуратно змиваю за допомогою ватних дисків.

Під час експозиції перші 2 хвилини я відчуваю невеличке печіння - у мене так з усіма відновлюючими засобами, тому що шкіра зневоднена.

Дуже швидко це відчуття зникає і потім больше долгого дискомфорту.

Маска трохи вбирається у шкіру і підсихає, але не висихає повністю. Змивається вона із зусиллям, я роблю це ватними дисками, після чого ще додатково ополіскую обличчя водою.

Що ж до відчуттів після - все доволі комфортно, шкіра дійсно наповнюється і стає більш рівною за рахунок активного зволоження. Я додатково ще запаюю ефект сироваткою і кремом - після такого «листкового пиріжка» макіяж лягає шикарно, тон рівненький і без жодних шелушінь.

Якщо робити маску кожні декілька днів, то ефект накопичується і шкіра сама по собі почувається комфортніше, менше стягнутості. В мене проблемки с регулярним нанесенням, але я буду старатись робити її частіше, бо заради ефекту варто витратити зранку додаткові 15 хвилин😉