A.

Шампунь від лупи Nizoral Daily Care Shampoo

Шампунь від лупи Nizoral Daily Care Shampoo

Не сподівалась, що шампунь без кетоконазолу у складі дасть такий гарний ефект у профілактиці себорейного дерматиту. Бренд Nizoral від фармацевтичної компанії Stada насамперед відомий шампунем від лупи із кетоконазолом (антигрибковий інгредієнт, який використовують для боротьби із себорейним дерматитом і навіть акне та розацеа).

Я не особливо розібралась між різними шампунями Nizoral і випадково взяла цей. І він мені справді допоміг. В мене були невеликі себорейні кірочки на потилиці (не сильний себорейний дерматит) та моя вічна проблема після шампунів, які не підійшли - прищики на шкірі голови і свербіння.

Виробник заявляє, що шампунь:

  • запобігає повторній появі лупи*,
  • знімає подразнення та свербіж*,
  • забезпечує відчуття зволоження шкіри голови та волосся*,
  • надає волоссю еластичність, гладкість і блиск,
  • можна використовувати щодня.

* дослідження застосування проводилися на групі з 25 осіб, які використовували продукт протягом 3 тижнів.

Мені сподобалось. Знаю на власному досвіді, що такого типу шампуні - дуже індивідуальні і не всі шампуні із інгредієнтами, що відповідають за боротьбу з лупою, на мені працюють.

Приємний бонус - волосся не пересушене. У складі є кілька зволожуючих інгредієнтів.

Що ж тут такого у складі відповідно до INCIdecoder?

  • Aqua,
  • Sodium Myreth Sulfate,
  • Lauryl Glucoside,
  • Cocamidopropyl Betaine,
  • Propylene Glycol,
  • Sodium Lauryl Glucose Carboxylate,
  • Betaine,
  • Coco Glucoside,
  • Glyceryl Oleate,
  • Inulin - Природний полісахарид фруктози, що міститься в коренях і кореневищах деяких рослин, наприклад, цикорію. Він використовується в догляді за шкірою завдяки своїй пребіотичній активності, тобто зменшує ріст шкідливих бактерій на користь дружніх мікроорганізмів, природним чином присутніх на шкірі.
  • Pyroctone Olamine - антигрибковий інгредієнт. Він часто використовується в шампунях проти лупи як заміна широко використовуваної сполуки піритіону цинку, яка була заборонена в ЄС у 2021 році через побоювання токсичності для довкілля.
  • Alpha Glucan Oligosaccharide - Інгредієнт, отриманий шляхом ферментативного синтезу з природних цукрів. Стверджується, що він захищає та стимулює корисну мікробну флору шкіри, не роблячи того ж з патогенами та небажаною флорою. Він також стимулює вивільнення антимікробного пептиду кератиноцитами (клітинами шкіри).
  • PPG-3 Caprylyl Ether,
  • Saccharide Isomerate,
  • Hydroxypropyl Guar,
  • Hydroxypropyl Guar Hydroxy-propyltrimonium Chloride,
  • Glycerin,
  • Oryza Sativa Extract,
  • Oryza Sativa Seed Protein,
  • Hydrogenated Palm Glycerides Citrate,
  • Polysorbate 20,
  • Tocopherol,
  • Sorbic Acid,
  • Phytic Acid,
  • Gluconolactone - полігідроксикислота (PHA), яка м’яко видаляє омертвілі клітини з поверхні шкіри.
  • Calcium Gluconate,
  • Sodium Benzoate,
  • Limon Acid,
  • Sodium Citrate,
  • Parfum.

Висновок: не знаю чи можу рекомендувати такі продукти, але саме цей шампунь мені дуже сподобався для профілактики мого легкого себорейного дерматиту із свербінням в порівнянні із іншими шампунями, які я раніше пробувала.