Vikulyk

Набір для принцеси

Набір для принцеси

В мене є гель для душу і лосьйон для тіла і пахнуть вони неймовірно спокусливо і звабливо.

Аромат солодкий, теплий, ванільно-дурманистий, також відчуваю припудрені квіти.

Реально спробувавши ці аромати- ви відчуєте себе казково, він такий дівчачий-дівчачий.

Упакування теж надзвичайно миле і стильне, мені так подобаються ці ніжно-рожеві квадратні баночки із заокругленими краями.

Набір для принцеси

Гель для душу. Він прекрасний, адже м'яко очищує шкіру, після прийому душу вона ніжна і м'яка, без жодного натяку на сухість, адже в складі присутні м'які очисники.

Пінка утворюється дуже делікатна і дбайливо огортає шкіру.

Аромат ще злегка присутній на шкірі, а доповнити його можна чудовим лосьйоном з цієї серії.

Лосьйон для тіла. Теж приємно вразив, його хочеться наносити на шкіру якомога частіше.

Баночка на вигляд аналогічна, як в гелю, проте тут присутній дозатор, який видає потрібну кількість продукту.

Він має легку текстуру, що швидко вбирається і чудово зволожує шкіру, без відчуття липкості. Живлення тут достатнє, шкіра після використання дуже приємна і пахне божественно.

Лосьйончик має в складі різні корисні елементи, що робить догляд з ним ще більш цінним.

Висновок. Цей дует, однозначно входить в мої фаворити по догляду за тілом, адже тут присутній дуже приємний аромат і ніжний догляд в милих дівчачих баночках.