getejra

Рукавичка для нанесення автозасмаги

Рукавичка для нанесення автозасмаги
Рукавичка для нанесення автозасмаги

Скажу одразу - я довго вагалась чи варто брати рукавичку до комплекту автозасмаги, чи обійдусь без неї. Та все ж таки вирішила взяти все. Спойлер - не пошкодувала, вона справді чудова і потрібна!

Що нам обіцяють Joko Blend

🧡 рівномірно й економно розподіляє автозасмагу;
🧡зручно фіксується на руці;
🧡має водовідштовхувальне просочення;

🧡захищає від забруднень і фарбування шкіри рук;
🧡вирізняється лаконічним ергономічним дизайном;
🧡компактно зберігається завдяки гачку;
🧡підходить для нанесення різних олій, кремів і лосьйонів, перетворюючи ритуали догляду на простий і приємний процес.

Рукавичка для нанесення автозасмаги
Рукавичка для нанесення автозасмаги

Рукавичка упакована в пласку картонну коробку в приємних кавових кольорах, як і інші продукти цієї лінійки, є круглий отвір через який видно та можна торкнутись до тканини. Сама тканина м'яка на дотик, але достатньо щільна, щоб добре розподіляти продукт по шкірі та не поглинати засіб.

Автозасмагу необхідно нанести на одну сторону аплікатора. Втирати м'яко та рівномірно, круговими рухами у шкіру тіла, рук та ніг. Легко миється після використання і швидко висихає. Я прала рукавичку руками рідким господарським милом, хоча вказано що можна також прати в пральній машинці.

Про мус для тіла розповідала тут https://club.makeup.com.ua/post/52296/

Можу сказати, що це справді корисний інструмент для рівномірного нанесення засобу. Рукавичка дозволяє уникнути неприємних плям на руках, які часто залишаються після нанесення автозасмаги вручну, та допомагає легко досягнути бажаного відтінку, особливо на важкодоступних ділянках, таких як лікті чи спина, так як вона має ергономічну форму та виготовлена з високоякісного м'якого матеріалу.

Отже, найбільший плюс – рівномірний результат. Завдяки рукавичці вдається уникнути смуг і нерівномірного нанесення.

А ще її важко відібрати в мого кота. бо він думає, що це іграшка для нього 😹