Vikulyk

Продовжую ділитись враженнями від догляду Nivea

Продовжую ділитись враженнями від догляду Nivea

Почну з масочки) Тканинна ліфтинг-маска з омолоджуючої серії Q10 мені сподобалась, вона дійсно миттєво дарує відчуття зволоженої і відновленої шкіри.

Продовжую ділитись враженнями від догляду Nivea

Класична тканинна маска, яка добре змочена рідиною.

На фото моя очищена шкіра, після використання серуму теж з лінійки Q10. Як на мене, то шкіра вже виглядає доволі непогано))

Лекало у масочки доволі зручне, вона не сповзає, сироватка, якою змочена маска не стікає.

Аромат дуже приємний, що ще додає додаткового задоволення від процесу.

Тримаю масочку 10 хвилин і знявши просто вбиваю пальчиками залишки засобу.

Одразу після використання дуже приємні відчуття, наче я поринула обличчям в траву з росою)) Шкіра буквально відпочила і почала дихати, вона увібрала максимальну кількість вологи.

Маска залишає після себе тільки комфорт, вона гарно зволожує шкіру і забирає сухість, шкіра обличчя гладенька, без липкості.

Овал обличчя, мені здається дійсно виглядає краще, насправді важко сказати, але на фото щось воно мені на те схоже.)

Сироватка подвійної дії проти зморшок. Містить найбільше кількість коензиму Q10 з усіх засобів в лінійці. Цей елемент спрямований на зменшення процесу глікації, яка руйнує колагенові волокна, що призводить до появи зморшок.

Сироватка має доволі гарний дизайн, вона міститься в лаконічній баночці з добротного скла і виглядає дуже стильно.

Піпетка сироватки плотно витягується з баночки, завдяки чому на ній не залишається продукту і продукт не витікає. Дозується не велика кількість засобу, але достатня, тому сироватка ше й виявилась доволі економною.

Вона має легку текстуру, легко розприділяється і швидко вбирається.

Фініш, тут я в захваті, шкіра сяюча і гладенька, без відчуття жирності. Такий ненав'язливий глоу-ефект, мені дуже подобається.

Завдяки цьому гладкому сяйву дійсно присутній ліфтинг ефект.

Також шкіра зволожена і насичена і дозованній кількості, а дана сироватка є ідеальною базою для нанесення наступних етапів догляду.

Ще одна цікава річ- сироватка-філлер, яка уже за 5 хв зменшує зморшки. Я вам далі покажу на різних частинах обличчя її дію.

Знаходиться в такому милому тюбику, я спочатку подумала, що вона спрямована вийнятково для зони під очі, але насправді варто пробувати на різні ділянки, де ви бажаєте "затерти" зморшки.

Текстура нагадує вазелін. Таким тюбиком зручно наносити і одразу ж розтирати, а потім вбивати пальчиками.

Спочатку я спробувала на зону навколо очей і помітила, що дійсно сироватка зменшила припухлість і добре зволожила шкіру, не скажу, що вона сильно подіяла в цій зоні в плані зморшок, але все ж вирівняла текстуру шкіри.

Тим паче зранку я схожа на бульдога, в мене частенько затікає обличчя.

От на лобі вона дала крутіший ефект, дійсно затерла зморшки, ще й за 5 хв-це приємно. І ця властивість зберігається ще вагомий час.

Цікава штучка, мені таке до душі.)

Крем під очі. Це базовий, класичний кремчик для хорошого зволоження.

Крем доволі бюджетний, проте виглядає мило і навіть йде в коробочці.

Він білого кольору, слідів на шкірі не залишає, адже при контакті зі шкірою швидко вбирається.

Крем чудово зволожує і живить шкіру, без спецефектів, просто хороша база.

Наношу поверх сироватки, яка заповнює зморшки, вони чудово поєднуються, не обтяжуючи шкіру.

За 200 грн сповна непоганий крем, не розчарував, і не викликав ніяких подразнень, почервонінь чи печіння в очах.

Не зачарувалась, та й не розчарувалась теж.

Висновок. Враження від лінійки Nivea Q10 виявились сповна приємними, кожен засіб виконує якусь функцію. Приємно, що кожна одиниця упакована в окрему коробочку і взагалі всі багочки виглядають пристойно, проте за доволі адекватну ціну.

Я не дивуюсь, що існує стільки фанатів бренду і Nivea покорив серця багатьох жінок і чоловіків.