saybeautyk

Cherisher | Cherish Brow

Cherisher | Cherish Brow
Cherisher | Cherish Brow

Я вже мала позитивний досвід використання сироватки для росту вій від цього ж бренду, а тепер спробувала аналогічний продукт, тільки для брів.

Мої брови сами по собі доволі широкі і жорсткі, ростуть швидко, але є деякі прогалини, які я протягом декількох років намагаюсь відплатити і не виходить, тому на цю сироватку я розраховувала дуже сильно.

Засіб (як і всі інші від цього бренду) приїхав як завжди в дуже гарному пакуванні - фірмовий білий пакетик та біла коробочка, в якій знаходилась сама сироватка.

Додатково на коробці з сироваткою була захисна целофанова мембрана, тож надійність гарантовано) вона за зовнішним виглядом дуже схожа на сироватку для вій - такий же продовгуватий сірий флакон з чорними написами, що виглядає елегантно. Як варіант подарунку це виглядає вау 💔

Аплікатор тут схожий на той, що зазвичай використовують у блисках для губ. Він дуже зручний і захоплює значну площу брови, тому нанесення відбувається швидко.

За складом вона на основі рослинних екстрактів, а також присутній синтетичний гормон для росту брів.

🤍Рожевий перловий екстракт (Pink pearl extract) – живить шкіру, допомагає покращити текстуру і надає сяйва.

🤍Екстракт фоліум ізатидісу (Folium Isatidis extract) – має протизапальні властивості, заспокоює подразнення.

🤍Екстракт кореня полігону багатоквіткового (Polygonum multiflora root extract) – стимулює ріст волосся, зміцнює фолікули.

🤍Екстракт плодів лигуструму (Ligustrum lucidum fruit extract) – відомий своїми омолоджувальними властивостями, підтримує здоров’я шкіри та волосся.

🤍Екстракт календули (Calendula officinalis extract) – сприяє загоєнню, знімає запалення.

🤍Пантенол (Panthenol) – зволожує, відновлює шкіру та волосяні фолікули.

🤍Біотин (Biotin) – стимулює ріст волосся, зміцнює його структуру.

🤍Токоферол (Tocopherol) – антиоксидант, захищає від вільних радикалів.

🤍Екстракт листя екліпти прострати (Eclipta prostrata leaf extract) – зміцнює волосяні фолікули, сприяє росту волосся.

🤍Екстракт женьшеню (Panax ginseng extract) – стимулює кровообіг, сприяє росту волосся.

🤍Екстракт серенои пилчастої (Serenoa serrulata extract) – блокує гормони, що спричиняють випадання волосся.

🤍Екстракт камелії (Camelia oleifera extract) – зволожує та захищає волосся.

🤍Екстракт кораліни (Corallina officinalis extract) – багатий мінералами, зміцнює волосся.

🤍Екстракт ороксилума індійського (Oroxylum indicum extract) – має антиоксидантні та антимікробні властивості.

🤍Метіламідо дигідро норальфа простал (Methylamido Dihydro Noralfaprostal) – компонент, який стимулює ріст брів.

Сироватка по своїй консистенції прозора і ріденька, вона не жирна, не липка, не лишає плівки на бровах і швидко вбирається.

Застосовувати потрібно один раз на день на ніч, на очищену шкіру. Можна наносити тонким шаром - ефективність від цього не зменшиться, головне регулярність.

Результат помітний уже через 4 тижні використання; курс становить 2,5-3 місяці щоденного застосування, після чого можна продовжувати підтримувати результат 2 рази на тиждень.

Я користуюся сироваткою якраз протягом 2,5 місяців і дійсно боївки стали рости набагато швидше) протягом всього часу застосування я їх не вищипувала і наглядно показую результат.

Прогалини, які мене турбували, в цілому «заросли» - тепер залишилось лише зробити корекцію і насолоджуватись широкими бровами)

За час використання у мене не виникало жодних негативних відчуттів по типу печіння/почервоніння, як, власне, і з сироваткою для вій.

Засіб дійсно дієвий і головне БЕЗПЕЧНИЙ, тож якщо ви мрієте відпустити брови - він вам у цьому точно допоможе 🖤

P.S. А якщо ви пропустили мій допис про чудову сироватку для вій - https://club.makeup.com.ua/post/45784/ залишаю на нього посилання.