M O N D ✨️

Ніжна піна для гоління з ароматом манго

Ніжна піна для гоління з ароматом манго

Гель Тропічна свіжість Arko Women має приємний аромат. Не хімічний, не нав'язливий. Він нагадує аромат манго з вершками. Не знаю, чому на MakeUp у назві фігурує Мандарин (на баночці згадки про нього не знайшла).

Власне, аромат і відрізняє цю піну від чоловічої. Для мене така дрібничка дуже важлива. При використанні у душі створюється класна тропічна атмосфера. Аромат зберігається на шкірі, що є суттєвим плюсом (але не довго).

Хоч запах і солодкий, він сподобається чоловікам також. Цілком унівесальний.

Баночка 200 мл.

Пакування має милий яскравий дизайн. На баночці зазначено загальну інф-цію.

Дозатор зручний. Гель вичавлюється при легкому натискані. У коментарях бачила й інші думки про дозатор. Можливо, комусь повезло меньше.

Дуже важливий момент: формула засобу має зволожувальну дію. У складі є протеїни шовку, екстракт алое та вітамін Е.

Ніжна піна для гоління з ароматом манго
Ніжна піна для гоління з ароматом манго
Ніжна піна для гоління з ароматом манго
Ніжна піна для гоління з ароматом манго

Завдяки цьому відчувається заспокійливий ефект на чутливій шкірі. Після гоління не використовую додаткові засоби для зволоження, гель цілком справляється з цим.

Спосіб застосування: ичавити невелику кількість гелю, рівномірно розподілити по вологій шкірі. Після гоління залишки гелю змити водою.

Оскільки це формат гелю, то піна не така пухнаста як у баночках з піною. Її однаково достатньо для гоління. Для мене гель більш зручний. Витрата невелика, потрібно зовсім трохи гелю, щоб створити піну. На фото показала скільки гелю потрібно для гоління ноги. Змивається гель легко, як зі шкіри, так і з бритви.

Мені подобається. Шкіра комфортно відчуває себе з цим гелем. Раджу спробувати, а також можна запропонувати чоловіку, якщо набридли класичні чоловічі версії. Цікаво спробувати й інші види.

__________

Гель для гоління Arko Women Soft Touch