Hrystja_

Палітра Rom&nd: справжня знахідка чи невдала покупка?

Палітра Rom&nd: справжня знахідка чи невдала покупка?

Ці тіні я хотіла ще з весни...відколи побачила, як їх розхвалювати улюблена блогерка. Ціна на них, та й на косметику цього бренду загалом, висока, тому я не хотіла купляти за повну вартість.

Дочекалася вересневих знижок...і нарешті отримала довгоочікувані тіні.

Обирала відтінки найбільш ходові, ті, якими завжди користуюся. Тут не мало б бути відтінку, який би мені не підійшов....я навіть не переживала за те, що якийсь колір залишиться не користованим.

Упакування дуже класне і якісне, це видно зразу. Палітра компактна.

Відтінки просто топ...ними можна любуватися годинами. Текстура тіней дуже ніжна, оксамитова. Таку ж текстуру мають деякі люксові бренди.

Але!!! Тіні зовсім не пігментовані.

Для мене це був шок, такого я точно не очікувала, бо, здавалося, що не може бути такий гарний відтінок насправді невидимим на повіках.

Палітра Rom&nd: справжня знахідка чи невдала покупка?

Я не можу нею зробити свій звичний макіяж. Відтінки дуже світлі і їх не видно взагалі. Навіть перехідні кольори, які використовую для розташування, не виконують своєї функції...бо їх не видно. Очі виглядають світліші краще вже взагалі без тіней, ніж з ними.

Єдине, тіні буде стійкі...це факт і його не забереш. Вони тримаються цілий день і не скатуються.

Білиі пігмент теж неймовірний...я такого ніде не зустрічала.

Рожеві тіні мають в собі поодинокі блискітки великого розміру, і на повіках також створюється дуже класний ефект.

Шоколадні тіні мали б такими й бути...але на повіках вони виглядають не настільки темними, а так, як відтінок перед ними.

Велику надію я покладала на коричневі відтінки...але тут повний провал.

Тож 4 кольори з палітри випали одразу. Інші ще якось можна місцями "всадити".

Можливо це так саме з такими відтінками не пощастило...не знаю. Можна було б купити інший варіант...але вже боюсь робити експерименти.

Була би в них хоча б якась пігментація, цій палітрі не було б рівних...

А я й надалі продовжую шукати ту одну-єдину.

На фото в макіяж задіяні мало не всі відтінки😅, щоб хоч трохи було видно колір, а не світлу шкіру.