Zhukovka

Легендарний ВВ крем, який стане ідеальним рішенням твоєї осені!

Легендарний ВВ крем, який стане ідеальним рішенням твоєї осені!
Легендарний ВВ крем, який стане ідеальним рішенням твоєї осені!
Легендарний ВВ крем, який стане ідеальним рішенням твоєї осені!

Привіт, красуні ☺️ Сьогодні хочу поділитись з вами відгуком на ВВ крем, який мусить стати вашим осіннім Маст Хевом і ось чому...

Почати хочу з того, що Erborian це французький бренд натуральної косметики. І цей ВВ не лише вирівнює тон шкіри чи перекриває недоліки, а й має доглядові функції. У складі присутні вітамін е, женьшень, камелія, лакриця, хвощ і завдяки цим компонентам шкіра буде зволоженою та заспокоєною 😌

Також одним із плюсів є SPF 20, котрий захищає від дії сонячних променів 🌞 Восени цього має бути цілком достатньо, якщо ви не використовуєте кислоти чи пілінги.

Я маю відтінок "Clair", він чудово підійде власницям світлого та середнього тону шкіри , має легких сірий підтон, тому можна не боятися жовтого фейсу 👀
Мені подобається, як цей ВВ вирівнює тон шкіри і при цьому не провалюється в пори. Саме за рахунок цього і з'являється ефект дитячої шкіри, такої гладенької і м'якенької 👶 Єдине що, він не здатний перекрити великі набряклі прищі, все ж таки це ВВ. А от сліди постакне, чорні точки, веснянки чи навіть маленькі висипи йому під силу 💪

Отже, якщо ви в пошуках якісного ВВ крему, з чудовим складом, зволожуючими компонентами і додатковим захистом - раджу спробувати цей легендарний ВВ 😌 Він зібрав в собі всі властивості, які потребує шкіра восени!