Nastina

Закупилася бюджетними пилочками для нігтів

Закупилася бюджетними пилочками для нігтів

В мене немає певного типу пилочки для нігтів, якою я частіше за все користуюся, і яку я на постійній основі купую. Часто просто купую різні. В мене була скляна з Ейвону, яка мені досить довго прослужила. Купувала паперову, а з дитинства у нашому домі була класична сапфірова з коричневою рукояткою, вона була досить зручна у використанні, тому я у своєму вішлисті маю парочку класичних, на мій погляд, пилочок.

Остання моя скляна пилочка вже сточилася, так що я вирішила одразу замовити декілька різних та перевірити їх на зручність у використанні.

На сервісі makeup.ua я побачила величезний вибір пилочок для нігтів, в наявності було більше тисячі варіантів. Але підмітила, що переважна більшість призначені для гель-лаку. А я всеж шукаю пилочку для підпилювання та вирівнювання натуральних нігтів. Тому прогортавши кілька сторінок з товарами, я зібрала в кошику три варіанти: маленька скляна у блакитному кольорі, "Крапля" 180х240 та найбільша пряма пилочка 150х240.

Спробувала всі три і хочу відмітити, що скляна найзручніша для подорожей: вона маленька, акуратна, не надто жорстка, не зачіпає речі, дуже зручно підпилює нігтики та єдина з усіх трьох представлена у прозорому чохлі. Тож вона стане доповненням до будь-якої моєї косметички, пенала або сумочки. Я навіть розглядаю варіант, що раз вона така переносна, то я навіть куплю 4-5 штук та розкладу по своїм дорожнім косметичкам та сумочкам.

"Крапля" за 8 грн на другому місці: вона теж вміру жорстка, не викликає дискомфорту, форма у неї досить зручна, її комфортно тримати в руках, а за рахунок її форми, що звужується до кінця, нею зручно підпилювати найтонші місця, наприклад кутики чи нігтьову пластину. Обидві сторони, і 180, і 240 особисто мені підійшли для натуральних нігтів.

З Прямою за 12 грн я, на жаль, помилилася, адже сторона 240 нормальна, а друга сторона, скоріш за все, 150 - зовсім некомфортна для нігтів, можливо саме цією пилочкою, краще робити педикюр. Адже м'якою частиною можна вирівняти нігтьову пластину, а жорсткою стороною підшліфувати ороговілу шкіру. Для рук я б її не використовувала, бо вона велика, широка, жорсткіша за інші, тому краще залишу для домашнього педикюру.

Сподіваюся, я трішки зорієнтувала вас з подальшим вибором такого базового аксесуару для манікюру та педикюру, як пилочка для нігтів.

Дякую, що дочитали цей відгук до кінця 🙌

Пишіть, яким пилочками, ви надаєте перевагу, буде цікаво почитати!

Закупилася бюджетними пилочками для нігтів
Закупилася бюджетними пилочками для нігтів
Закупилася бюджетними пилочками для нігтів