Vikulyk

Ніжність, свіжість, ну краса з засобами по догляду тіла від Joko Blend

Ніжність, свіжість, ну краса з засобами по догляду тіла від Joko Blend

Саме до зеленого наборчику " Spicy Vetiver" рука тягнеться найбільше, я обожнюю цей аромат і взагалі м'який і ніжний догляд за тілом, який дарує лінійка. Для мене аромакомпозиція пряного ветиверу асоціюється з веснянм Парижем, аромат нагадує зрілу парфумовану симфонію люксового парфуму.

Він цитрусово-деревинний з домішками свіжої хрусткої зелені і злегка земленистий. Аромат чистий, молодий і зелений.

В лосьйоні більше відчуваються деревинні нотки, аромат тут густіший, ніж в гелі для душу, а так вони звичайно ж дуже схожі.

Ніжність, свіжість, ну краса з засобами по догляду тіла від Joko Blend

Текстури класичні, легкі, середньої густини.

Гель для душу утворює легку пінку і робить очищення дуже делікатним.

В складі присутні м'які очисники, які не подразнюють шкіру, вона в мене досить чутлива до різноманітних надто хімічних гелів, але тут чистота тіла досягається тільки із задоволенням і максимальним комфортом.

Гелева текстура і свіжий аромат дарують відчуття свіжості і надають енергії.

Лосьйон для тіла теж дуже подобається, він такий ніжний, легко вбирається і надає гарного зволоження.

Приємно, що є дозатор, ним дуже зручно користуватись, до того ж такі витягнуті дозатори чудово зберігають чистоту, не замащуючи краї баночки.

Засіб має легку кремово-гелеву текстуру, він ніжно скользить і розприділяється по тілу.

Шкіра з ним стає неймовірно ніжною, м'якою, гладенькою і зволоженою, без відчуття липкості чи якогось перенасичення.

Аромат і зволоження ще довго залишаються на тілі, що тішить, адже цей запах дуже приємний.

Лягати з такою ароматною і шовковистою шкірою, ще те задоволення, відчуваю себе на всі 100.

Мені дуже сподобалась зелена лінійка, тут дійсно дуже цікавий аромат і круто, що за основу взяли таку багатогранну нотку, як ветивер.