alena.rosee

Ефективне очищення | Re.Care

Ефективне очищення | Re.Care

Без перебільшення, новий бренд Re.Care швиденько став популярним через свою ефективність та доступні ціни.

Спробував всю лінійку засобів, можу впевнено сказати, що засоби дійсно працюють на 10 балів з 10. ⭐️

Про локальні штучки від недоліків писала тут

https://club.makeup.com.ua/post/52881/

А тепер напишу про два очищуючі засоби: гель для вмивання та тонер з кислотами .

Ефективне очищення | Re.Care

Очищаючий гель для обличчя 🫧

✨Пакування: пластиковий флакон з дозатором, який видає стільки засобу, скільки вам потрібно

✨Консистенція: прозорий гель середньої густоти

✨Запах: мені пахне солодкими огірками))) на шкірі аромат не залишається

🌿Активні компоненти:

ніацинамід, пантенол, екстракти грейпфруту, ламінарії та алое

Рн 5.5

✨Ефект:

Гель має досить концентровану формулу, тому невеликої кількості вистачає для очищення обличчя.

Піниться засіб середньо, прям пухкої пінки немає. Змивається добре, не залишаючи ніякої плівки чи ще чогось.

Я ніколи не змиваю сам макіяж гелями, тільки засобами для макіяжу, а лише залишки після міцелярки можу змивати гелем чи пінкою, то цей гель прекрасно справляється зі своєю функцію, очищує шкіру ідельно, при цьому без якогось пересушіння шкіри.

При регулярному використанні, я користуюсь ним ввечері, він освітлює та очищає пори , тримає шкіру в гарному стані.

⭐️Як результат: шкіра сяюча, чиста та не пересушена.

Відлущувальний тонер для обличчя 🫧

✨Пакування: Пластиковий флакон зі зручним дозатором

✨Консистенція: прозора рідина

✨Запах: трошки хімічний, косметичний, так пахнуть кислотні засоби, на шкірі не залишається

🌿Активні компоненти:  саліцилова кислота. Взагалі склад короткий та простий: Aqua (Water), Propanediol, Polysorbate 20, Salicylic Acid, EDTA.

✨Ефект: тонер хоч і має простий склад, це в правильних пропорціяї розбавлена саліцилка, але має мега ефективність.

Засіб залишає після себе легкий жирний слід, це нормально для саліцилової кислоти, який пропадає після нанесення сироватки чи крему.

Тонер чудово підсушує запалення, очищує пори, не перешусує шкірний покрив.

Користуюсь тільки ввечері, разом з гелем для вмивання це комбо працює чудово.

Тонер направлений на природне делікатне відлушення, тому при регульярному використанні шкіра сама оновлюється та має більш привабливий сяючий вигляд.

⭐️