Олена Романюк

Avenue Des Parfums Midnight Nice парфумований гель для душу

Avenue Des Parfums Midnight Nice парфумований гель для душу

Бренд Avenue Des Parfums настільки тішить розмаїттям своїх ароматів, що просто неможливо лишатися осторонь 💚

Особливе задоволення приносять парфумовані гелі для душу, які дають можливість насолодитися відомим і впізнаваним ароматом та дбайливо очистити шкіру

Я отримала набір засобів Avenue Des Parfums, які точно будуть тішити мене цієї осені, детальніше за посиланням 👉🏼https://club.makeup.com.ua/looks/52997/

Парфумований гель Midnight Nice представлено у прозорому флаконі, об'єм 200 мл.

Мені подобаються прозорі флакони, бо так простіше контролювати рівень засобу.

Кришка щільно закриває флакон, гель не протікає.

Кришка формату фліп-топ, натискається без зусиль, пальцем однієї руки

Аромат - квітково-цитрусовий, дуже гарний, мені нагадує декілька відомих парфумів. Лимони, білі квіті, мускус дуже гармонійні, свіжі та яскраві. Аромат яскраво звучить в момент піноутворення, купання, згодом, на тілі майже не відчутний.

Консистенція - гель доволі густий та щільний, його зручно наносити на губку і просто в долоню.

Піноутворення - з губкою найкращий варіант, пінка утворюється дуже дрібненька та густа, її дійсно дуже багато. Гель можна навіть використати, як піну для ванної, буде багато бульбашок з неймовірним ароматом 🤍

За час використання, я лишилася задоволена парфумованим гелем Midnight Nice, ✨за комфортні відчуття на шкірі під час купання, ✨засіб добре піниться, без особливих зусиль маємо розкішні бульбашки, ✨ гель легко наноситься і змивається за рахунок м'якої та делікатної пінки, без зайвої липкості чи відчуття плівки на шкірі ✨свіжий квітковий аромат, це окреме задоволення ✨ прозора консистенція, додатковий плюс, барвники я не люблю в таких засобах ✨ густа текстура, гель виходить доволі економним у витраті

Отже, я можу сміливо радити парфумований гель від бренду Avenue Des Parfums для знайомства, впевнена, що з таким вибором ароматів, це буде легко 🤍