☕️ Karina ☕️

LANDOR FLOWER HEAVEN CHERRY

LANDOR FLOWER HEAVEN CHERRY
LANDOR FLOWER HEAVEN CHERRY
LANDOR FLOWER HEAVEN CHERRY

Мені до інших обраних мною ароматів поклали такий пробник, що приглянувся мені одразу.

🍒Опис від виробника - Landor Flower Heaven Cherry – це захоплива парфумована вода, яка розповість вам історію вишневого цвіту. Під впливом цього неймовірного аромату ви уявите себе в чарівному саду, де вечірнє сонце лагідно освітлює ніжні біло-рожеві пелюстки. Легкий солод вишневих ягід поєднується з витонченими нотами цитрусів та бергамоту, створюючи неповторно «смачну» композицію.

🍒Виробник - Україна.

🍒Об'єм - 1 мл.

🍒Тип аромату - квітковий, пудровий.

🍒Прем'єра аромату - 2022.

🍒Стійкість - середня, на одязі довше залишається, ніж на шкірі. Приблизно 5 - 6 годин.

🍒Початкова нота: Абрикос, Апельсин, Бергамот, Геліотроп, Квітка вишні, Цедра апельсина.
🍒Нота серця: Бузок, Квітка вишні, Конвалія, Лікер, Мигдаль, Троянда.
🍒Кінцева нота: Амбра, Боби тонка, Замша, Квітка вишні, Пудрові ноти.

Цей аромат розкривається спочатку солодкими та свіжими нотами. Поєднує в собі соковитий абрикос та цитрусове звучання апельсина та його цедри. Доповнюється іскристою кислотою бергамоту. Геліотроп та квітка вишні додає квіткової тональності та солодкої ніжності.

У серці аромату квітковий букет з бузку, квітки вишні, конвалії та троянди м'яко розквітає ще більше. А його огортає п'янкий лікерний та мигдальний акцент, що надає солодкого спокусливого відтінку.

Завершується аромат теплими, чуттєвими поєднаннями. Амбра та боби тонка зігрівають та обволікають, а тоді залишається теплий шлейф із замші та пудрових нот. Це додає спокійного та вишуканого звучання.

Думаю, багато хто б порівняв його з Tom Ford "Lost Cherry". Але для мене цей більш м'який, але не менш п'янкий.