Oli Seagull

Missha M Perfect Cover 21 та 23 тон. Порівняння

Missha M Perfect Cover 21 та 23 тон. Порівняння

З першим своїм Михаїлом я познайомилась півтори роки тому)) Довго я боялася його брати, бо знайомі постійно лякали забитими порами та висипами. Але цікавість взяла своє.

В мене світла шкіра, то ж без роздумів взяла 21 тон.

І це виявився найідеальніший за свою ціну ББ зі всіх корейських , що в мене були. Навіть DR. Jart+ та Erborian мені так не подобалися.

Він дуже комфортно сидить на шкірі, не тече, не сповзає. В мене комбінована шкіра, то в теплу пору може з часом трохи блищати, але прозора пудра це вирішує.

Користуюсь я тоном не кожен день, влітку майже взагалі Ні , тільки локально. З двоетапним вмиванням (міцелярний гель + пінка) висипів він мені не спровокував!

То ж пройшло півтора року і вирішила оновити, бо після відкриття в нього строк 12 місяців, але хто ж не грішить 😅 (ніколи так не робіть!))

В подруги я спробувала 23 тон і він також мені підійшов. То ж на цей раз я його і взяла.

Консистенція 23 чомусь трохи інша , більш плотна. Це дуже видно по фото. Коли я їх розтерла , 23 навіть в цьому вигляді тримав форму.

Не знаю , чи то партії різні, чи тому, що мій вже трохи прострочений , а я не пам'ятаю яким він був напочатку ))

Ви помічали цю різницю?

Який ваш ББ , текучий чи ні?

Missha M Perfect Cover 21 та 23 тон. Порівняння
Missha M Perfect Cover 21 та 23 тон. Порівняння

Перше фото без тону, друге з тоном. На одну частину обличчя я нанесла 21 , на другу 23. Наношу вологим спонжем.

І як бачимо, різниці і не видно 😀 При тому, що на руці вочевидь видно її, на обличчі він дуже гарно підлаштовується!

Можливо в житті , якщо прям придивлятися , то видно , що 21 все-таки трохи більш вибілює. Але отак в цілому це не помітно.

Люблю. Буду любити.

Раджу спробувати!)