SomovaFM

Розкішний погляд з тушью від Pierre Rene

Розкішний погляд з тушью від Pierre Rene

Pierre Rene - Польский бренд заснований ще у 1993 році. Це моє перше знайомство з ним через туш.

Тюбик наче з рожевого золота, виблискуюча оправа та мінімальний, але запам'ятовуючий дизайн.

Туш насиченого чорного кольору, густої тягучої, кремоподібної консистенції - для мене це признак свіжості туші.

На щіточку береться достатньо засобу, проте щоб не наносити одразу забагато, я знімаю залишки об край тюбика.

Розкішний погляд з тушью від Pierre Rene

Вона має пухнасту щіточку, форми пісочного годинника, яка зазвичай націлена на додавання об'єму. Ворсини середньої щільності, вони не дряпають повіки та гарно розділяють кожну війку.

Щіточка ще й чудово подовжує війки, додаючи їм гарного вигіну. Проходжуся нею декілька разів по війках, даю хвилин схопитися і проходжуся ще раз. Кожна війка стає наче плотнішою, завдяки чому візуально збільшується об'єм.

Так як туш сама по собі густа, свіжа, то потрібно пару хвилин аби вона підсохла на війках. Вона не осипається та не розмазується впродовж дня. Носиться чудово, на війки не втрачають той вигін, даруючи виразний погляд.

Змивається туш міцелярною водою, але ще краще гідрофілкою, щоб не терти очі.

Розкіш та якість в одному тюбику.