Ірина 🦋

LN Pro Glow-Up Lift & Extension Mascara

LN Pro Glow-Up Lift & Extension Mascara

Моє знайомство з брендом LN Pro почалося з двох тушей, які я отримала як подарунок за перемогу в конкурсі Зодіакальний макіяж 🦁https://club.makeup.com.ua/looks/51371/ дякую makeup club 🥰

Одна з них це LN Pro Glow-Up Lift & Extension Mascara, про яку я розповім сьогодні 😉

Виробник обіцяє, що ця туш для вій забезпечує їх максимальну довжину, об'єм та виразність. LN Pro Glow-Up Lift & Extension Mascara розроблена для тих, хто хоче підкреслити свої очі, адже ця туш дарує ефект піднятих та подовжених вій. Завдяки своїй інноваційній формулі вона рівномірно наноситься, не залишає грудочок і зберігає ефект протягом усього дня. Легка консистенція туші дозволяє вій виглядати природно, залишаючи їх еластичними і зберігаючи відчуття комфорту

LN Pro Glow-Up Lift & Extension Mascara
LN Pro Glow-Up Lift & Extension Mascara

Особливості LN Pro Glow-Up Lift & Extension Mascara:

👁️ забезпечує підйом і подовження вій без використання спеціальних засобів;
👁️ легка формула, яка не обтяжує вії;
👁️ забезпечує стійкість протягом усього дня без обсипання;
👁️ не залишає грудочок при нанесенні;
👁️ підходить для чутливих очей і користувачів контактних лінз;
👁️ передбачена зручна щіточка для точного нанесення і розділення вій.

Об'єм: 7ml

Туш насиченого чорного кольору 🖤. Має силіконову щіточку, я такі люблю більше звичайних, але вона незвичайної форми, на відміну від багатьох інших, вона плоска і тонша. Щетинки густо розташовані.

Перші рази мені було не дуже зручно їй користуватися, але через кілька разів я звикла. За рахунок форми, їй можна акуратно пофарбувати вії, не забруднивши повіки.

Консистенція туші нормальна, вона не надто рідка, їй не потрібно давати час щоб підсохнути і вона почала нормально фарбувати вії. Також вона їх не склеює і добре розділяє. Тримає вигин і не опускає вії під вагою. Якщо ви хочете нашарувати туш, то краще це робити не чекаючи, поки повністю підсохне перший шар. Очі мені ця туш не дратує

Не відбивається на повіках протягом дня, якщо я не наношу ВВ крем навколо очей, якщо наношу, то тоді в цих місцях я припудрюю прозорою фіксуючою пудрою, і вона теж не залишає слідів, але я так роблю з будь-якими тушами, тому що від крему шкіра стає жирнішою.

Я наношу туш сутра, і ближче до вечора вона може зовсім трохи обсипатися, не завжди, але кілька разів я бачила під очима пару чорних крапок від неї.

Туш не термостійка, змивається без проблем міцелярною водою 💦

Також скоро розповім про другу туш LN Pro Glow-Up Curl & Volume Mascara

А ви знайоми з засобами від LN Pro? Як вони вам?