saybeautyk

You Look Professional | WOW Plex

You Look Professional | WOW Plex

Цей спрей я спробувала у мами, і використовую постійно, як приїжджаю додому.

Взагалі засоби цього бренду люблю - пробувала не один і всім була задоволена.

Даний спрей ріденький, заявлено, що він містить плекс-формулу, але про це поговоримо нижче 😉

Пляшка висока і відносно тонка, 200 мл обʼєму, дозатор працює справно і не ламається, не заїдає.

Як на мене, то за такий обʼєм ціна ~400 грн доволі адекватна і навіть бюджетна, тож це ще один плюс засобу.

Власне за консистенцією він рідкий, як я вже згадувала вище, тож спрей можна одразу розпиляти на волосся. Він огортає повністю волосинки легкою вуаллю, я наношу побільше і доволі щедро.

На руках та підлозі може лишати липкість, на волоссі цього немає.

Аромат солоденький, карамельний - для мене приємний, але читала багато коментарів негативних з приводу запаху. Нічого сказати не можу, мені ок і подобається 👌🏻

«Плекс-формула» звучить для мене як заманушка, адже наприклад формули бренду олаплекс запатентовані і повторити їх ніхто не може.

Тут склад на основі жирних спиртів, різних кондиціонуючих агентів, декількох силіконів та рослинних олій (соєва, бавовняна, мангових кісточок, авокадо, оливки, солодкого мигдалю, какао).

Також присутній УФ-фільтр Benzophenone-4, що в теорії захищає волосся від сонечка.

Мені подобається те, що даний спрей робить з моїм волоссям.

Він гарно розгладжує полотно - волосинка лежить одна до одної, все згладжене, рівненьке і блискуче. При цьому волосся зовсім не обтяжене. Воно «напитане», розгладжене і розсипчасте, при цьому на швидкість забруднення коренів спрей не впливає.

По фото можна побачити ефект блискучого і гладенького волосся 🧡моя щира рекомендація, дійсно класний спрей, що вартий уваги)