V-R-O-D-L-Y-V-A

Oriflame Women's Collection Innocent White Lilac

Oriflame Women's Collection Innocent White Lilac

Привіт MakeupClub 🖤

Єдиний місяць, в якому я можу насолоджуватися виглядом та запахом улюблених квітів – травень, бо тільки тоді цвіте бузок. Сумно, що квітка відцвітає швидко і доводиться з трепетом чекати наступного року. Я дуже люблю ці квіти, вони для мене означають молодість, романтичність, ніжність та чуттєвість. Завжди хочеться бути саме такою, і хочеться продовжити це відчуття легкості, чистоти та романтичності. Я знайшла такий аромат, який ідеально доповнює мій образ.

Серія: women's collection white lilac

Об'єм: 50 мл

Початкова нота: Зелені ноти

Нота серця: Бузок

Кінцева нота: Геліотроп, Деревинні ноти

Хоча аромат називається White Lilac, насправді немає різниці якого кольору бузок, зате він дуже реалістичний, геліотропу та деревини я не відчуваю. Це надзвичайно ніжний, чуттєвий квітковий аромат, який зачаровує звуками квітучого бузку.

Це зелено-бузковий шлейф, який залишає відчуття вологості, чистоти та свіжості. Тим, хто любить запахи чистої білизни - аромат вам може сподобатися.

Стійкість туалетної води на мені до 2-х годин. На одязі аромат тримається довше, приблизно 1 день.

Я не беруся вказувати в який час його носити, але він ідеально підходить на весну, літо і ранню осінь, особливо у дощову погоду.

Дякую що заглянула, лови пурпурне серце 💜