Vikulyk

Пілінг-диски, які дають результат

Пілінг-диски, які дають результат

Перед вами новий український бренд Ankie, який спеціалізується на крутому догляді для обличчя, зайдіть на сторіночку товарів, там є доволі цікаві продукти, власне, як і цей пілінг. Я описую третій продукт бренду і залишилась всім задоволена, адже ці засоби дійсно допомагають тримати шкіру в гарному стані, результат звичайно ж покажу нижче.

Пілінг-диски, які дають результат

В мене комбінована, доволі плотна шкіра, що просто обожнює оновлення, адже пори забиваються максимально швидко і висипання не заставляють себе чекати.

Тому за рекомендацією виробника використовую пілінг-диски двічі на тиждень.

Ось будь ласка на баночці вказана інформація, що доволі зручно, щоб не забутись.

Є така перегородка, яка добре зафіксована, але завдяки вбудованій петельці-її легко відкрити перед використанням.

Тут міститься 50 м'яких подушечок, що вистачить на довгий термін.

Вони в міру змочені, однієї штучки вистачає, щоб очистити обличчя, при цьому рідина не стікає по обличчю під час використання.

Сама подушечка доволі масивна, що гарантує швидке нанесення пілінгу.

Я використовую на очищене обличчя, після вмивання і чекаю декілька хвилин для повного висихання, адже кислоти важливо наносити на суху шкіру для їхньої максимальної дії.

Мені подобається підбірка кислот в складі засобу: молочна, , гліколева, лимонна, саліцилова, які містяться в концентрації 10%, що не погано для незмивного засобу.

Завдяки цим кислотам я отримала досить гарний ефект і хочу показати вам його на фото:

  • Як бачите після використання шкіра не червоніє, пілінг не подразнює шкіру, його дія вміру м'яка.
  • Вирівнявся тон шкіри, завдяки освітленню постакне і зменшенню зернистості шкіри.
  • Шкіра також виглядає світлішою і більш сяючою.
  • Також помітно, що пори стали чистішими і вужчими.
  • Щодо висипів, то вони однозначно зменшились в кількості і якщо щось вилазить, то не таке болюче і яскраве.
  • Фініш на шкірі приємний, вона така сяюча, наче відполірована.
  • Після використання в мене не лущиться шкіра, я покриваю зверху сироваткою і потім ще кремом чи емульсією.

Висновок. Класні пілінг-пади, які зручні у використанні, але головне-це їхня дія, яка однозначно помітна. Тому потіште свою шкірою хорошими кислотами на осінь, адже вона цього варта 😊