O_Skomska

Injul Cosmetics Summer Me Body Scrub

Injul Cosmetics Summer Me Body Scrub

Нещодавно відкрила для себе наш український бренд - Injul Cosmetics .

Для знайомства обрала скраб , та лосьйон для тіла із лінійки SUMMER🍑.

І вже хочу поділитись враженнями саме про скраб ✨

🍑Засіб розміщений в прозорій, пластиковій баночці.

🍑На ній наклейка , яка має мінімалістичний , стильний дизайн , також вказана вся необхідна інформація для споживача.

🍑Пакування дуже естетичне, та як на мене- святкове. Я із задоволенням отримала б такий засіб на подарунок.

🍑Об'єм: 250ml

🍑Під кришечкою знаходимо захисну , пластикову мембрану .

Люблю, коли все продумано до деталей♥️

Injul Cosmetics Summer Me Body Scrub
Injul Cosmetics Summer Me Body Scrub
Injul Cosmetics Summer Me Body Scrub

🍑Відкривши кришку , відразу відчувається неймовірно приємний аромат, який хочеться вдихати, він такий, що запам'ятовується 💕

Має приємну нотку персика, поєднану з кремовими відтінками вершків.

Ця комбінація створює солодкий, фруктовий аромат, який нагадує про теплі літні дні і приносить відчуття ніжності та розкоші.

Вдихаючи його - серце починає битись швидше💕 настільки він крутий для мене

🍑Текстура дуже цікава- я такі обожнюю . Він цукровий , вкраплення середні за розміром, мякий, піддатливий, тягучий.

Тримається форми, не розпадається і це дуже зручно.

🍑Має ніжний, персиковий колір

🍑Активнй компоненти :

▪️Сахароза (Sucrose) — природний ексфоліант, який дбайливо видаляє відмерлі клітини шкіри, стимулюючи обновлення та покращення текстури шкіри.

▪️Кокосова олія (Cocos Nucifera Oil) — зволожує, живить, та відновлює.

▪️Мигдальна олія (Prunus Amygdalus Dulcis Oil) — багата на вітаміни та антиоксиданти, мигдальна олія ефективно пом'якшує шкіру, заспокоює подразнення та покращує еластичність.

▪️Токоферил ацетат (вітамін Е) — антиоксидант, який захищає шкіру від зовнішніх впливів, сприяє відновленню та зміцненню шкірного бар'єру.

Моя доглядова рутина стала дуже приємна з Injul Cosmetics Summer Me Body Scrub♥️ .

Хочеться все частіше його використовувати, щоб відчути аромат.

Він дбайливо відлущує мертві клітини, шкіра з ним стає м'яка, гладенька , зволожена , пружна та доглянута .

Щиро рекомендую✨