Yana Osyka

2aN Pure Glash Highlighter, PK01 Mermaid

2aN Pure Glash Highlighter, PK01 Mermaid
2aN Pure Glash Highlighter, PK01 Mermaid
2aN Pure Glash Highlighter, PK01 Mermaid
2aN Pure Glash Highlighter, PK01 Mermaid

Пакування неймовірно просте, але навіть воно виглядає цікавіше ніж мій старий хайлайтер від Lamel. І пластик тут значно якісніше, мабуть, кришка не відвалиться через 2 місяці використання.

Текстура в рефілі трохи м'яка, наче хайлайтер не 100% сухий. Може затиратись, але адекватному нанесенню це не заважає.

Колір дуже крутий. Це ніжні рожеві блискітки на прозоро-сірій базі. Через це вони прекрасно втушовуються у будь-які відтінки рум'ян. На жаль, рожевого нічого не маю тому й порівнювати ні з чим. Але це єдиний хайлайтер такого кольору який я захотіла собі залишити.

Легко наношу різними пензлями та навіть пальцем. Виглядає акуратно і не надто яскраво. Пів дня на щоках точно тримається, а далі мало помітний. Зазвичай в мене це постійна проблема з бюджетними сухими продуктами для обличчя. Вони тримаються 3 години, тому результат в 6-7 годин навіть нормальним вважаю.

Я нічого не очікувала від даного хайлайтеру. Просто для галочки закинула в кошик, а виявилось що він став моїм особистим невеличким скарбом. Коли я фарбуюсь тінями в рожево-фіолетовій гамі, постійно тягнусь за цим продуктом. Якщо буде можливість, дуже раджу спробувати. В колекції є й блакитний відтінок, також цікаво спробувати.