lido444ka

туші від LN Pro: об'єм чи подовження – що обрати?

туші від LN Pro: об'єм чи подовження – що обрати?

вибрати ідеальну туш завжди нелегко. сьогодні я протестую дві новинки від LN Pro із серії Glow Up: одна створена для підкручення та об'єму, а інша – для підняття та подовження вій! 💁‍♀️

ця туш має овальну силіконову щіточку, яка чудово прочісує вії, профарбовуючи кожну з них. формула легка, не обтяжує та не склеює вії. також туш непогано тримає завиток після кьорлера, дає більш яскравий і драматичний ефект 🖤

ця туш має ложкоподібну щіточку з товстими ворсинками, і, якщо чесно, мені вона не дуже сподобалась. інколи вона може склеювати вії, але загалом добре тримає завиток після кьорлера, піднімає і подовжує вії. ✨

обидві туші мають чорний відтінок, але не такий насичений, як у Lamel, і досить легку текстуру. не осипається протягом дня. особисто мені більше сподобалась туш для об'єму, переважно через зручну щіточку. знову ж таки, хотілося б коричневий варіант, а не лише чорний 🤎.

вдячна команді MUC та бренду LN Pro за подарунковий бокс і можливість протестувати ці цікаві продукти ✨

фото до та після: на лівому оці – об'ємна туш, на правому – подовжувальна

якщо ви також тестували ці туші – діліться своїми враженнями в коментарях! яка туш вам подобається на мені більше? 😘