Vik_Sem

SINART | Кольорова туш для вій

SINART | Кольорова туш для вій

Всім привіт!

Без туші для вій не обходиться мій макіяж, пишні та красиві вії одразу додають макіяжу краси.

Кольоровими тушами я не балувалась вже досить давно, але одного разу щось так захотілося різноманітності та туші синього відтінку!)) Для себе я обрала кольорову туш від бренду SINART у відтінку 06 DEEP VIOLET

ПАКУВАННЯ

Дизайн пакування дуже естетичний, стриманий та елегантний. Коробочка чорного кольору зі срібним написом логотипу, на дні коробки кольорова стрічка кольору відтінка туші та вказана назва з номером кольору.

Флакон туші - чорна пластикова туба зі сріблястими буквами логотипу та на дні є наклейка з номером відтінку. ВСе стримано та стильно.

SINART | Кольорова туш для вій
SINART | Кольорова туш для вій

А тепер ближче розглянемо щіточку: вона силіконова з подовженими щетинками з одного боку, що забезпечує ультраточне та комфортне нанесення.

ТЕКСТУРА: туш, цілком собі стандартна. Ступінь густоти середня, туш легко набирається на щіточку та легко з неї передається.

Не потрібен час на розмальовку після відкриття упаковки! З першого застосування туш чудово себе показала.

ВІДТІНОК: ця туш виконана в синьому відтінку, всього в лінійці цих туш є кілька варіантів. Думаю, що обов'язково на наступне літо візьму собі ще якісь))

МІЙ СПОСІБ ВИКОРИСТАННЯ:

Я використовую у своєму повсякденному макіяжі чорну та коричневу туш і синю мені подобається додавати у зовнішні кутики вій, виглядає цікаво і створює родзинку в образі.

Варіант використання соло я застосовую рідше, тому що мені не вистачає виразності погляду.

Відразу зазначу, що краще наносити 2 шари, тоді і колір буде краще помітний, і вії виходять помітнішими.

Можу сміливо сказати, що ця туш для вій мені дуже сподобалася! Я взагалі любитель всього синього, тому результат для мене просто бомба!)))

  • Оформлення туші дуже гарне та привабливе.
  • Досить невисока ціна та доступність у придбанні.
  • Упаковка якісна, зручна у використанні.
  • Користуватися зручно.
  • Туш добре наноситься.
  • Не обтяжує вії.
  • Не лягає грудками.
  • Добре фарбує, при цьому не склеює.
  • Надає об'єм та довжину.
  • Протягом дня чудово тримається, не обсипається та не розмазується.
  • Я змиваю косметику тільки гідрофільним маслом - дана туш змивається добре!
  • Надає вигину, протягом дня вії особисто у мене не опускаються.

Можу сміливо рекомендувати цю туш для різноманітності макіяжу! Вона цілком підходить для свіжого образу, а також просто для підняття настрою!))))