𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Joko Blend Lamination Brow Fix Keratin Gel

Joko Blend Lamination Brow Fix Keratin Gel

У мене жорсткі і трохи не слухняні брови, тому приходиться їх вкладати. Взагалі, для оформлення брів я використовую помаду, а для фіксації гелі і туші. Даний гель від Joko blend став гарним помічником.

Joko Blend Lamination Brow Fix Keratin Gel
Joko Blend Lamination Brow Fix Keratin Gel
Joko Blend Lamination Brow Fix Keratin Gel
Joko Blend Lamination Brow Fix Keratin Gel
Joko Blend Lamination Brow Fix Keratin Gel
Joko Blend Lamination Brow Fix Keratin Gel

Об'єм: 10 мл.

Упакований в коробок. Оформлення в милому рожевому кольорі.

Футляр теж гарний, такий дівочий і яскравий, з матовим покриттям.

Щіточку я б назвала класичною, вона пухнаста, ворс щільно набитий, на дотик приємний, не жорсткий.

Гель в міру густий, прозорий, має класний парфумований аромат. Більшість дівчат порівнюють його з Кірке, але я поки що з ним не знайома, але мені сподобався.

Щіточкою користуватися зручно. Вона набирає на себе оптимальну кількість гелю, гарно прочісує кожний волосок і акуратно вкладає брови. Гель лягає рівномірним шаром, не створює грудочок. Фіксацію забезпечує гарну, при цьому не склеює і не викликає відчуття стягнення. Білого нальоту не залишає, з іншими засобами не конфліктує. Багато подібних гелей, які у мене були раніше, не дуже між собою дружили і якщо оформлення було комбіноване гель+помада, то часто був бруд, скоченння і т.д. З цим гелем такої проблеми немає. Висихає він відносно швидко.

Після вкладання брови виглядають природньо. Я б не сказала, що фініш після гелю матовий, але і вираженого блиску немає, просто кожен волосок має свій натуральний здоровий відблиск.

З цим гелем брови тримають форму на протязі усього дня, на дотик вони приємні, м'які.

Доречі, засіб містить кератин і рицинову олію, які доглядають за бровами, укріплюють, пом'якшують і надають шовковистість.

Недоліків не виявила, це чудовий фіксуючий гель, який порадує цікавим ароматом, надійною фіксацією і відсутністю нальоту, надаючи бровам більш охайного і доглянутого вигляду.