О'L

Вірусний Cherry Osaka

Вірусний Cherry Osaka

Зазвичай, на моїй поличці у ванній кімнаті знаходиться біля 20 різних видів. Постійно себе докоряю себе за це, оскільки, всі гелі для душу та піни для ванн - це здебільшого звичайні піноутворюючі засоби з ароматичними віддушками. І хоча я є прихильником eco friendly продуктів, пройти повз чергової "пінної пахучки" не можу.

Крім того, якщо к засобам по догляду за обличчям у мене доволі жорсткі вимоги, то склад гелів для душу я навіть не дивлюсь (

Коли стрічку заполонили дописи про Cherry Osaka, вирішила, що мені, мабуть також варто його спробувати.

Отже, маю тепер цю «чарівну вишню», яка дійсно нагадує Lost Cherry Tom Ford, але ще більше вона схожа на Spicy Cherry від Fantasy Community Perfumes.

Пакування звичайне – пластиковий матовий флакон.

Досить гарний дизайн з перламутровою наліпкою. Виглядає доволі симпатично та цілком підійде у якості подарунку.

На етикетці присутня повна інформація про засіб, виробника та замовника – все, як я люблю. До речі, виробляється продукт на виробництві, що підтримує доволі високі міжнародні стандарти якості. Тож, претензій до засобу не маю.

Вірусний Cherry Osaka

Користуватися ним одне задоволення! Текстура доволі густа. Аромат тримається ще деякий час після прийняття душу, а у ванній кімнаті ще довго потім пахне вишневим лікером.

Побажання до виробника – створити з часом однойменні лосьйон або молочко для тіла, щоб доповнювали цей гель для душу!

Маю на меті спробувати ще інші аромати, можливо, наступним стане Royal Monaco.

Проте, здається, саме Cherry Osaka стане найбільш популярним в лінійці )