Олена Романюк

Avenue Des Parfums Yummi Parma Парфумована вода

Avenue Des Parfums Yummi Parma Парфумована вода

Обрати аромат лише за назвою і насолоджуватися яскравими та знайомими нотами?

Самий такий match стався в моїх парфумерних настроїв та аромату Yummi Parma від бренду Avenue Des Parfums 💚

Сама назва вже говорить, що аромат буде "смачним", відтінок парфумів у стильному флаконі нагадує свіже яблуко і перший подих Yummi Parma викликає посмішку, що ти зустріла давно знайомого друга 💚

Пакування бренду Avenue Des Parfums стильне та помітне.

Флакон з парфумованою водою надійно зафіксовано в білій коробочці, на якій чітко виділяється назва аромату.

Флакон - 50 мл, класичний об'єм, хоча я надаю перевагу 30 мл чи мініатюрам.

Та якщо аромат легкий та доречний у будь-яку пору доби, то зазвичай саме такі закінчуються швидше 😉

Аромат Yummi Parma Avenue Des Parfums відноситься до нішевих, квітково-фруктових.

Це той аромат, який точно знайомий усім, усі знають ці солодкі ноти зеленого яблука, свіжого огірка, цитрусів та білих квітів 💚

Така комбінація завжди знайде своїх прихильниць, тому що це яскраве поєднання без зайвої приторності, ванільності чи різкості, які можуть з часом набриднути, або бути не доречними у спеку.

Навпаки, це той аромат, коли хочеться кришталевої свіжості, але приправленої тими неповторними нотами, які грають в усі пори року.

Початкова нота: Грейпфрут, Магнолія, Огірок
Нота серця: Зелене яблуко, Троянда, Тубероза, Фіалка
Кінцева нота: Амбра, Деревинні ноти, Сандал

Це піраміда парфуму, наведена самим брендом.

На жаль, особисто я не чую троянду чи туберозу, хоча дуже люблю їх в ароматах.

Зате дуже чітко грають усі початкові ноти та частково ноти серця.

Аромат яскраво чути на собі годин 5, на одязі залишається злегка чутними деревними, солодкими нотами.

Yummi Parma Avenue Des Parfums став для мене приємним нагадуванням певних періодів мого життя і тим ароматом, до якого тягнеться рука, щоб додати в життя святковості та грайливості 💚