Vikulyk

Незамінний помічник для масажу обличчя

Незамінний помічник для масажу обличчя

Олійка для масажу є чудовим помічником в такій приємній процедурі. Мені подобається обирати спеціальний засіб, оскільки олійка дуже довго витримує масажні рухи і залишається довго на обличчі. Для масажу, який зазвичай триває 10-15 хв, мені вистачає тільки одноразового нанесення. Для зони обличчя і шиї я використовую навіть не повну піпетку, то ж прослужить вона мені довго.

Незамінний помічник для масажу обличчя

Також олійка містить компоненти, які розслаблюють шкіру, мають антиоксидантні властивості і роблять легкі ковзання, без травматичності.

Склад повністю натуральний, без мінеральної олії, давайте розглянемо:

✅ Мигдалева олія-сприяє покращенню тону обличчя, роблячи шкіру м‘якою і еластичною.

✅ Олія виноградного листа- знімає запалення, свербіж і лущення.

✅ Олія жожоби- розгладжує рубці, зволожує і підтримує еластичність.

✅ Олія аргану- має протизапальні властивості і розгладжує зморшки.

✅ Олія авокадо- зволожує, живить і омолоджує шкіру.

✅ Рицинова олія- знімає подразнення і освітлює шкіру.

✅ Олія кунжуту- стимулює оновлення і кровообіг шкіри.

✅ Ефірна олія лайму-допомагає циркуляції крові, сприяє відновленню травмованих капілярів.

✅ Ефірна олія апельсину- допомагає боротись з набряклістю, бореться з токсинами.

Масаж обличчя я вважаю доволі крутою процедурою, не тільки приємною, опишу плюси, які я помітила для себе:

🌷Тимчасове розгладження зморшок, після масажу, мені менше хочеться морщитись доречі.

🌷 Хороша боротьба з набряками, тому зранку дуже класно знайти на це час.

🌷Розслаблення м‘язів. Саме ліва сторона обличчя в області скул в мене більш зажата, і при масажі відчуваю, як добре він розслабляє цю ділянку.

Починаємо процедуру з шиї і доходимо до лоба, звичайно всі рухи повинні бути максимально обережними.

Я наношу олію на обличчя ще до вмивання і після процедури добре її очищую, жирних слідів не залишається, шкіра пробуджена, гладенька і пружна.

Також масаж на олійці дозволяє менше втрачати вологу після вмивання.

Аромат тут здебільшого цитрусовий з легкою трав‘янистою ноткою, не насичений, приємний.

У користуванні олійка теж доволі комфортна, вона рівномірно і легко розприділяється, не стікаючи з обличчя, і не затікає на волосяну зону, її дійсно потрібно трішки для ідеального скользіння.

Тому вважаю Reclaire Face Massage Oil ідеальним допоміжним інструментом для масажу личка.