FancyNickname

Туш Hedonic - за крок до ідеалу

Туш Hedonic - за крок до ідеалу

Вже багато років користуюсь тушшю від Maybelline, останні кілька років мій фаворит це Sky High у всіх відтінках (крім рожевого 😆).
Але завжди хочеться спробувати щось нове, тож спокусилась на туш Hedonic Mascara Perfect.

Туш Hedonic - за крок до ідеалу

Про упакування можна навіть не писати, достатньо фото. Це просто насолода для очей😍. Хоча вже тут, у клубі, дізналась про бренд косметики florence by mills британської акторки Міллі Боббі Браун. І якщо придивитись, то кольорова гама і шрифти досить схожі 🤔
Картонна упаковка з висіченим написом, інструкція і склад на окремому вкладиші. Туш має голографічну пломбу-захист від відкриття.

Форма силіконової щіточки досить незвична для мене, але промальовує добре. Туш і в один, і в два шари виглядає природньо, гарно розділює війки. В інструкції є рекомендація починати з коренів вій.

Для демакіяжу я користуюсь міцелярною водою, але ця туш дійсно змивається просто теплою водою.

Колір насичений, чорного шоколаду. Якщо порівнювати з Sky High True Brown, то вони досить схожі, Hedonic виглядає трохи темніше. Ідеально для світлих дівчат, на яких вугільно-чорний колір виглядає неприродньо.

Sky High Burgundy теж додала у свотчі для порівняння.

Чому за крок від ідеалу? Бо, на жаль, на мені ця туш трішки осипається впродовж дня, чого не буває з тушшю Sky High.

І все ж, я задоволена знайомством з хорошим українським брендом 💜