V-R-O-D-L-Y-V-A

Ультратонкий маркер для брів Pierre Rene

Ультратонкий маркер для брів Pierre Rene

Привіт MakeupClub 🖤

Раніше моїм найюзабельнішим засобом для промальовування брів був фломастер Vivienne Sabo Marqueur Superb - 02 (темно-коричневий), потім у відтінку 01 (світло-коричневий). Обидва кольори мені ідеально підходили. Волоски світліше малювала 01, а де потрібно було більше чіткості - 02. Фломастеру вистачало на рік (0,7 мл), він був дуже економний і максимально зручний у маневруванні. Це перший фломастер для брів, який я затестила, при чому пензель у нього не фетровий, а волосковий 🫶 І такий формат для мене найкращий 👌

Але мені цікаво спробувати щось схоже, тому що я розумію, що є маркери і тонше, а значить краще. Маркет NYX Professional Makeup Lift & Snatch я не пробувала, тому що досі не можу розібратися у відтінках 🤷‍♀️

Пішла далі шукати і тут знаходжу цей диво-маркер, який тонший, у якого ідеальний колір і сам продукт доступний.

Ультратонкий маркер для брів Pierre Rene
Ультратонкий маркер для брів Pierre Rene

Пакування: маркер у захисній плівці та картонному футлярі. Упаковка гарна, вся інфа про продукт є.

Розмір: 12,6 *1 см.

Об'єм: 0.5 г

Відтінок: Brown

Демакіяж: умивалка, міцелярка.

Особливості Brow Maker від Pierre Rene:

  • точний, тонкий пензлик, що не потребує заточення;
  • чіткі та плавні лінії;
  • можна заповнити форму брів, пробіли і промалювати окремі волоски;
  • дозволяє створювати натуральні брови;
  • миттєво фіксується після нанесення;
  • стійкій увесь день;
  • компактний та зручний корпус;
  • всередині маркера є кулька, яку можна потрясти і таким чином уникнути застигання продукту на стінках;
  • маркер представлений у декількох натуральних відтінках (Brown, Light Brown, Dark Brown);
  • також засіб має водостійку формулу (01 - чорний, 02 - коричневий).

Хоча в описі він вказаний як фетровий, насправді наконечник складається з безлічі тоненьких волосків.

Це дуже зручний та тонкий маркер для брів, набагато зручніше ніж Vivienne Sabo Marqueur Superb, бо той пензель малює ширше.

Тим, хто любить волоскову техніку, хто не любить плотно замальовані брови, може сподобатись цей продукт.

Звісно, у багатьох, як у мене, може не відразу виходити тоненькі волоски, але рука дуже швидко набуває цієї навички 😺

Продукт по шкірі не розтікається; не малює по милу для брів, і припускаю, що не на всіх гелях буде малювати.

Малювати брови - мій слабкий бік, думаю, в умілих руках вони виглядали б краще. Але для розуміння зійде 😸

Буду вдячна за ваші рекомендасьйони 🙏

Дякую що заглянула, лови пурпурне серце 💜