Юлі

Догляд за тілом стає ще приємнішим з гелем для душу Royal Monaco від Avenue des Parfums

Догляд за тілом стає ще приємнішим з гелем для душу Royal Monaco від Avenue des Parfums

Стильна пляшечка з парфумованим гелем гарно вписалась в інтерʼєр ванної кімнати, а також до моїх фаворитів) А все через те, що окрім своєї головної задачі – мʼякого очищення шкіри, він створює приємну і вишукану ароматну атмосферу навколо. Справжній ритуал ✨

Але враження про аромат залишу на кінець.

Догляд за тілом стає ще приємнішим з гелем для душу Royal Monaco від Avenue des Parfums
Догляд за тілом стає ще приємнішим з гелем для душу Royal Monaco від Avenue des Parfums

Об'єм: 200мл, стандартна кількість гелю, не багато і не мало, враховуючи його економне використання. Цього якраз достатньо для того, щоб аромат не набрид, і була можливість спробувати інші гелі Avenue des Parfums, яких наразі 4 у колекції:

- бестселер Cherry Osaka 🍒 з нотками вишні, мигдалю та ванілі. Подейкують, що це той самий аромат від Tom Ford

- квітковий Style Milano 🌸 з жасмином, османтусом, трояндою, що має схожість з ароматом Killian

- освіжаючий Midnight Nice 🎆, де відчутний лимон, рожевий перець, жасмін і мускус. Щось подібне є і у Chanel.

Після відкриття гель можна використовувати ще 12 місяців. Проте не думаю, що така ситуація можлива, і він у вас закінчиться значно раніше.

Також зазначу, що гель прозорий і доволі економний у використанні. Він густий, що дозволяє дозувати саме стільки гелю, скільки потрібно. З часом як гелю ставатиме все менше, видавлювати його може бути складніше. Але якщо різко струснути, гравітація допоможе) Ця густота забезпечує утворення пишної, стійкої піни, що додатково обережно очищує шкіру. Неприємних відчуттів не має ні під час ні після використання гелю, шкіру не сушить і не стягує, тож потреба у додатковому зволоженні теж відсутня.

Цінно, що бренд не тестує цю продукцію на тваринах.

Гель дуже комфортний для використання на повсякденній основі, судячи з мого досвіду)

Склад гелю Avenue des Parfums залишила на фото, бо на сторінці товару на Makeup сама не могла його знайти.

Що ж, тут нічого незвичного: компоненти, завдяки яким гель піниться і очищує шкіру, доглядові складники, власне парфуми та консерванти для збереження характеристик гелю.

Відчуваю, що я справді знаходжусь у Royal Monaco 🤩

Аромат доволі концентрований, але це точно плюс. Він не задушить, а навпаки наповнить енергією зранку або налаштує на спокійний ритм увечері. Як це можливо? Уявіть

Ви відкриваєте цей гель і обережно видавлюєте потрібну кількість на шкіру. Що відчуваєте одразу?

Свіжість ківі, пікантність ревеню і рожевого перцю? Так і є! Саме ці верхні ноти заряджають настроєм на весь день та бадьорять. А тоді поступово кімната заповнюється квітковістю – тут звучить жасмин, головний герой – солодкий, соковитий кавун і свіжий цикламен, що робить аромат м'яким, але водночас освіжаючим.

А ось кінцеві ноти вдало доповнюють композицію: лимонне дерево, легкий мускус і теплий сандал, які залишають приємний, трохи безтурботний шлейф на шкірі🫰

Це свіжо-солодкий аромат, де всього в міру: фруктів, квітів, цитрусів.

Цей аромат залишається зі мною ще декілька хвилин, а тоді відступає, щоб спогади про парфум Dolce&Gabbana L´Imperatrice (Імператриця) нагадали про юність 🤩

Бо вони неймовірно схожі і тепер моя доглядова рутина за тілом – це суцільне задоволення.

На жаль, аромат гелю не тримається на моїй шкірі майже зовсім. Звісно, це плюс, якщо зранку ви хочете використати інші улюблені парфуми. А для таких як я вже знайшла цьому рішення – використовувати парфумований міст з аналогічним запахом.

Гель для душу Royal Monaco – достойне доповнення рутини догляду за собою, що дає відчуття тихої розкоші, турботи про тіло та неймовірного задоволення від аромату. Тепер, якщо і дарувати гель на подарунок, то обиратиму серед представлених у Avenue des Parfums. А подарунки важливо робити й собі також 🤍