Lily♥️

АРОМАТ ЧИСТОТИ: SHEER BEAUTY Calvin Klein

АРОМАТ ЧИСТОТИ:        SHEER BEAUTY Calvin Klein
АРОМАТ ЧИСТОТИ:        SHEER BEAUTY Calvin Klein

З ароматами Calvin Klein я познайомилася досить давно і сьогодні можу також стверджувати, що це хороше співвідношення ціни- якості! Усі аромати не копіюють"щось" чи "когось".

Перше моє знайомство і покупка був аромат Truth( я зроблю огляд згодом).

Щодо аромату Calvin Klein Sheer Beauty, скажу чесно – це був мій перший аромат "всліпу" замовлений на Make Up.

Я шукала щось нове і легке, мені сподобалась ця туалетна вода за описом😅: туалетна вода для жінок Calvin Klein Sheer Beauty – це дещо легша версія вишуканого аромату Beauty 2010 року.

Вона призначена для молодих жінок та підкреслює їхню природність – я з цим повністю погоджуюся! Мені здається, що коли жінка пахне так ніби "це її аромат тіла" ніжно свіжо і легко, це завжли дуже вишукано!

Флакон рожевого кольору уособлює жіночі чари, ніжність та елегантність. Туалетну воду було представлено на парфумерному ринку в 2012 році.

Аромат належить до квітково-фруктових

Верхні ноти: Белліні, Бергамот і Червоні Ягоди; ноти серця: Півонія, Жасмин і Pink Lily; ноти бази: Мускус, Сандал і Ваніль.

Сам аромат дійсно дуже і дуже легкий, майже натільний! Як свіжість після душу! На собі я не змогла розложити його геть ретельно на окремі ноти,але відчувала нотку беліні і бергамоту найбільше) Приємний. Щоденний аромат. Рекомендую спробувати.

Стійкість досить низька: 3 години

Ідеальний свіжий аромат на весну-літо!

Мінус- не стійкий🙃

АРОМАТ ЧИСТОТИ:        SHEER BEAUTY Calvin Klein
АРОМАТ ЧИСТОТИ:        SHEER BEAUTY Calvin Klein
АРОМАТ ЧИСТОТИ:        SHEER BEAUTY Calvin Klein