alexa_brodskaya

Чи допоможуть зволожити шкіру ці креми-баттери?

Чи допоможуть зволожити шкіру ці креми-баттери?

Дуже бюджетні (100-150 грн в залежності від акцій) креми для тіла від відомої марки Fresh Juice.

Я власниця дуже сухого типу шкіри. Креми для тіла у мене в щоденному догляді, тому спробувала я немало. 😩

Отже, по дії всі три креми однакові. Як SOS-засіб однозначно не вистачить, як для підтримки зволоженості шкіри — цілком достатньо. 😉

Коли у мене відбувається загострення сухості шкіри ( я скидаю свою шкіру як змія 😂), я користуюсь більш потужними засобами (наприклад Cerave або Neutrogena). А на щоденній основі я користуюсь саме цими баттерами. Я пробувала і дорожчі креми для тіла, але різницю з цими не помітила. А мій гаманець помічає різницю, бо на місяць я використовую певно цілу бочку крему😂.

Консистенція крему не рідка. Він прям наче вершкове масло, яке стоїть не в холодильнику. Десь бачила пораду, що такі текстури варто наносити прям після душу на ще злегка вологу шкіру, тому так і користуюсь 🚿 . Час від часу роблю скрабування або використовую рукавичку, яка знімає обмерлу шкіру, а потім використовую цей баттер. Тоді шкіра прям вау 😍.

По аромату ці креми для мене окрема насолода.

🥭Маракуйя та макадамія кисло-солодкий приємний аромат.

🍈Диня та баобаб солоденький аромат, після нанесення мені пахне якимись фруктовими льодяниками.

🍫Шоколад та марципан — моя любов 😍 він однозначно не пахне шоколадом, але має такий приємний аромат мигдалю 🤤

Отже, мої висновки

+ непоганий щоденний догляд за шкірою

+ приємні аромати

+ дуже бюджетна вартість

— не підходить як SOS-засіб

Чи допоможуть зволожити шкіру ці креми-баттери?
Чи допоможуть зволожити шкіру ці креми-баттери?
Чи допоможуть зволожити шкіру ці креми-баттери?
Чи допоможуть зволожити шкіру ці креми-баттери?
Чи допоможуть зволожити шкіру ці креми-баттери?

Склад, до речі, не такий вже й поганий, як для бюджетного крему. У складі дійсно є олії, але є й консерванти. Я хоча й алергік, але спокійно ставлюся до останніх, адже вони дозволяють крему не зіпсуватися. До того ж, крем алергій не викликав. 🤔