Darina🦉

Кислотний пілінг для шкіри голови

Кислотний пілінг для шкіри голови
Кислотний пілінг для шкіри голови

Привіт!

Joko Blend - знову випустив круту новинку, це - Кислотний пілінг для шкіри голови

Joko Blend Acid Scalp Peeling. Хто любить таки засоби, звернить увагу на цю новинку.

Пілінг представлен в дуже зручному форматі для використання. Це пластикова пляшка, об'ємом 100 мл. Дозатор (носик) разом з кришечкою. Упакован в картонну коробочку, на ній є вся необхідна інформація для споживача.

Склад:

Aqua (Water), Lactic Acid, Sodium Citrate, Glycerin, Polysorbate 20, Xanthan Gum, Glycolic Acid, Phenoxyethanol, Malic Acid, Citric Acid, Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Bidens Tripartita Flower/Leaf/Stem Extract, Zingiber Officinale Root Extract, Urtica Dioica Leaf Extract, Panthenol, Parfum (Fragrance), Ethylhexylglycerin, Sodium Benzoate.

  • Кислоти у складі пілінгу забезпечують м’який ефект відлущення. Засіб дбайливо і ефективно доглядає за шкірою голови, видаляючи надлишки себуму та ороговілі клітини.
  • Екстракт імбиру стимулює кровообіг.
  • Вітамін В5 сприяє регенерації шкіри, має поживний і зволожувальний ефект. Гідролізований кератин розгладжує поверхню епідермісу.

Текстура - це рідкий гель, прозорого кольору. Легко розподіляється по шкірі.

Аромат - легкий, кисло-фруктовий, на шкірі/волоссі не залишається.

Спосіб використання:

  • Нанести на суху шкіру голови перед миттям.
  • Рівномірно розподілити легкими масажними рухами, залишити на 5-10 хвилин, ретельно промити шампунем.
  • Рекомендовано використовувати до 2-х разів на тиждень.

Пілінг дуже м'яко, але глибоко очіщує. Відчуття після змиття та використання шампуння - глибокої чистоти "до скрипу".

Не сушить шкіру, все дуже комфортно.

Також він відстрочує мені миття голови на день (маю жирний тип шкіри голови). Що дуже мені подобається і я радію.

Плюс він дає мені невеличкий об'єм (якого я не маю зовсім).

Крута новинка, дуже раджу її власницям жирного типу шкіри голови!!!

Кислотний пілінг для шкіри голови
Кислотний пілінг для шкіри голови
Кислотний пілінг для шкіри голови
Кислотний пілінг для шкіри голови
Кислотний пілінг для шкіри голови