Darina🦉

Мої враження від бренду SKINBAR

Мої враження від бренду SKINBAR
Мої враження від бренду SKINBAR

Привіт!

SKINBAR - новий для мене бренд, тож було дуже цікаво з ним познайомитись. Я отримала боксик на тестування, та готова ділитися своїми враженнями.

У боксику мене чекали:

  1. Патчі гідрогелеві під очі освітлювальні з кофеїном та вітаміном С
  2. Патчі гідрогелеві під очі освіжальні з гіалуроновою кислотою та екстрактом центелли азіатської
  3. Альгінатна маска заспокійлива з керамідами та екстрактом перлів
  4. Альгінатна маска відновлювальна з пептидами і вітаміном С
  5. Альгінатна маска-детокс з деревним вугіллям та екстрактом центели
  6. Альгінатна маска зволожувальна з гіалуроновою кислотою та екстрактом зеленого чаю

Дійсно набір для справжнього релаксу!

Почну з свого фаворита у боксі -це патчі гідрогелеві під очі освітлювальні з кофеїном та вітаміном С

Патчі представлені в зручному пакуванні для використання, пластикова баночка, кришечка (гвинт), в середині є пластикова захістна мембрата та спеціална лопатка. Все дуже зручно та продумано. Упаковані в картонну коробочку, де є вся необхідна інформація для споживача. В баночці 30 пар (60 шт).

В середині доволі багато рідини. Самі патчі зручної анатомічною форми, прозорі з жовтим відтінком та мерехтінням, виглядають дуже гарно як на мене.

Зручно наносяться та непогано тримаються (перші 2 хвилини поправляла), патчі на гідрогелевій основі.

Використовую їх щодня, по різному, з різних сторін, можна наносити також на носогубні складки, чоло або шию. Тримю 15-20 хвилин.

Чим сподобались:

Гарно зранку прибирають набряки (+я тримаю їх в холодильнику)

Надать свіжий вигляд

Трохи освітлюють шкіру

Розгладжують дрібні зморшки

І дуже мені піднімають настрій

Користуюсь з задоволенням!

Мої враження від бренду SKINBAR
Мої враження від бренду SKINBAR
Мої враження від бренду SKINBAR
Мої враження від бренду SKINBAR
Мої враження від бренду SKINBAR
Мої враження від бренду SKINBAR
Мої враження від бренду SKINBAR

Тут по пакуванню та вигляду все ідентично (крім кольору, тут гарно голубий з чарівним мерехтінням).

Але не так приємно по дії, мені вони печуть (як пілінг), почервонінь або алергічних реакцій в мене не було, але і спробувала я їх 2 рази, бо мені дуже не комфортно, тому тут нажаль ні! Щось моїй шкірі тут дуже не подобається!

Але навіть після першого разу шкіра дійсно зволожена та рогзладжена, але користуватись не буду!

Альгінатні маски, всі представлені в однаковому пакуванні, міцний пакет, раджу відкривати ножицями, бо висипала я добре в перший раз.

Вага 25 г, тут точно не на один раз, бо цю кількість маски яка виходить, неможливо нанести всю, навіть якщо дуже захотіти (навіть маючи такий великий ніс як в мене)

Текстура в масках теж однакова - суха, нагадує дрібне борошно, в контакті з водою стає схожа на густу сменату.

Всі маски комфортно наносяться та знимаються.

Спосіб використання теж однаковий для всіх масочок.

В окремій сухій ємності з’єднати вміст пакета із водою кімнатної температури у співвідношенні 1:1.5, ретельно перемішати до отримання однорідної консистенції.

Почну з - Альгінатна маска заспокійлива з керамідами та екстрактом перлів.

Особливості SKINBAR Ceramides & Pearl Extract Alginate Mask:

- збагачена керамідами, які відновлюють цілісність захисного бар'єру, заспокоюють подразнення, нейтралізують «джерело» запалення і стимулюють регенерацію тканин шкіри;
- екстракт перлів: компонент підвищує еластичність, розгладжує зморшки і освітлює відтінок лиця;
- бореться зі змінами, пов'язаними із старінням;
- звужує розширені пори;
- живить корисними речовинами;
- тонізує і зміцнює;
- нормалізує гідроліпідний баланс.

В сухому вигляді ніжно м'ятного кольору, в контакті з водою стає насичено зеленою.

Має легкий, свіжий косметичний аромат.

Маска гарно освітлює тон шкіри, заспокоює почервоніння.

Дуже добре матує шкіру.

Підсушує запалення, і не тільки запалення. Після маски потрібен гарно зволожуючий крем.

Мені більш менш сподобалась, бо я маю жирний тип шкіри, а от для сухої шкіри, ну не знаю....

Особливості SKINBAR Peptides & Vitamin C Alginate Mask:

- для всіх типів шкіри;
- інтенсивно зволожує шкіру;
- вирівнює мікрорельєф і тон шкіри;
- сприяє активній регенерації шкіри;
- звужує пори;
- забезпечує розслабляючий ефект;
- робить шкіру м’якою і оксамитовою;
- замінює салонну процедуру;
- ефект після першого застосування;
- під час використання курсом забезпечує стійкий результат.

Має сіро-жовтий колір в сухому вигляді, в контакті з водою більш насичений жовтий.

Сподобалась, своїм свіжим ароматом, мікс цитрусових, такий бадьорий аромат.

Вона найбільше освітлює шкіру, робить зовнішній вигдяд більш свіжим.

Одна маска з набору, яка трохи зволожує, не підсушує як інші.

Гарно заспокоює почервоніння.

На дотик шкіра дуже м'яка та гладенька!

Її повторю з задоволенням!

Особливості SKINBAR Bamboo Powder & Centella Extract Alginate Mask:

- ретельно очищає шкіру від забруднень, надлишків себума і мертвих клітин;
- нормалізує рН-баланс шкіри;
- звужує розширені пори;
- бореться з чорними крапками;
- заспокоює запалення;
- підтягує овал обличчя і зменшує вираженість зморшок;
- знімає набряклість;
- вирівнює тон і текстуру шкіри.

Ця маска сподобалась мені найбільше, саме по дії!

Маска сірого кольору, з приємним, легким ароматом солодкуватих квітів.

Вона дуже гарно очіщує шкіру. Гарно працює з лущенням.

Ця маска найбільше матує мені шкіру, я дуже люблю цей ефект, бо я власниця жирного типу шкіру.

Непогано зволожує.

Виразно заспокоює шкіру, гарно працює на почервоніннях.

Робить зовнішній вигляд більш свіжим.

Її теж, з задоволенням повторю!

Особливості SKINBAR Bamboo Powder & Centella Extract Alginate Mask:

- ретельно очищає шкіру від забруднень, надлишків себума і мертвих клітин;
- нормалізує рН-баланс шкіри;
- звужує розширені пори;
- бореться з чорними крапками;
- заспокоює запалення;
- підтягує овал обличчя і зменшує вираженість зморшок;
- знімає набряклість;
- вирівнює тон і текстуру шкіри.

Маска яка залишила мене вдома! Маска має дуже приємний аромат - це свіжий заварений зелений чай та цитруси.

Чому залишала вдома?! Вона фарбує шкіру, в "гарний" брудно-зелений колір. На фото брудний диск, це я після маски вмилась гелем, потім тоніком намагалась все це змити. Пофарбувала мене плямами, висушила шкіру, два рази гель для вмивання, та і сама маска гарно підсушує.

Найгірша альгітанта маска яку я пробувала!

Як підсумок, 4 засоби з 6, мені сподобались, особливо жовті патчі, якими користуюсь з задоволенням! Тому вважаю, що бокс доволі вдалий. Рада, що він опинився в мене!