wowmom

Червона помада, з якою можна їсти і пити. Яскрава, з правильним підтоном та дуже стійка!

Червона помада, з якою можна їсти і пити. Яскрава, з правильним підтоном та дуже стійка!
Червона помада, з якою можна їсти і пити. Яскрава, з правильним підтоном та дуже стійка!
Червона помада, з якою можна їсти і пити. Яскрава, з правильним підтоном та дуже стійка!

Я чудово пам'ятаю, коли почався карантин, і всі червоні помади я відклала у саму далеку скриньку. Звичайно ж мені не хотілося зняти маску, і бути схожою на Джокера.

До того ж червоні помади досить капризні, і за ними треба постійно стежити, щоб ніде нічого не розмазалось, та не вийшло за контур.

Червона помада, з якою можна їсти і пити. Яскрава, з правильним підтоном та дуже стійка!

Але з Maybelline SuperStay Matt можна бути спокійною та не переживати за власний вигляд, адже вона дуже стійка. Навіть не так... Це найстікіша помада, яку я знаю.

У лінійці величезний вибір віддінків: від нюдових, до екстравагантних бордових та фіолетових, але якщо вам потрібна класичний червоний колір, зверніть увагу на віддінок 20 Pioneer.

До речі, як зрозуміти, який підтон у вашої червоної помади?

Якщо при розтушовці, ви явно бачите помаранчивий колір, то значить помада з теплим підтоном. Якщо при розтушовці ви бачите рожевий - то це холодний підтон.

Pionner має скоріш нейтральний підтон, адже він навіть при розтушовці - просто стає світлишим червоним.

Про такий колір часто кажуть, що це правильний колір, і він підійде абсолютно всім.

З цим, звичайно, можна посперичатись, але дійсно Pioneer - це досить універсальна базова помада.

Помада чудово пігментована, і з одного шару, повністю перекриває рідний пігмент губ.

Завдяки зручному аплікатору, її без проблем можна рівно нанести навіть без олівця.

Хочу зауважити, що Maybelline SuperStay Matte Ink має трохи резиновий фініш, і досить помітну липкість, яка багатьом може не сподобатися.

Я, наприклад, на це більше не звертаю уваги, адже після нанесення, десь через хвилинку, я обережно, промокую липкий шар серветкою, і все - проблема вирішена.

Я готова потепіти деякі "незручності" заради вражаючої стійкості.

Єдиний мінус, як на мене, це те, що помада не дуже красиво сходить зі слизової, особливо, якщо довго її носити, або після їжі. У таких випадках, я просто ії підмальовую там, де вона зтерлась.

Не рекомендую нашаровувати помаду, щоб на губах на було листкового пирога. Якщо потрібно повністю оновити колір, то краще її зтерти, і вже потім фарбувати на чисті губи.

До речі, змивається помада двухфазними засобами, по типу міцелярки Гарньер з маслами. Звичайною міцеляркою це трохи проблематично зробити.

І ще. Перед нанесенням будь-якої матової помади, варто підготувати губи - нанести бальзам, походити з ним трошки, і потім промокнути серветкою. Тоді ви зведете дискомфорт, у плані сухості губ, до мінімуму.

Підводячи підсумки, хочется сказати, що Maybelline SuperStay Matte Ink у 20 віддінку - це класна матова помада, яка довго тримається, яка має правильний віддінок, і з якою ви точно не залишитесь не поміченою.

Дякую за увагу!