Kristina S

Доглянуті ручки з олією Shelly

Доглянуті ручки з олією Shelly
Доглянуті ручки з олією Shelly
Доглянуті ручки з олією Shelly

Регулярний догляд за кутикулою попереджає сухість,яка супроводжується тріщинами. Регулярний догляд надає ручкам охайного вигляду,а олійка з чайним деревом ще й володіє протизапальними властивостями. Професійний догляд вдома можливий з Shelly 🤍

Доглянуті ручки з олією Shelly

В асортименті професійного бренду Shelly є декілька олійок для кутикули. Завдяки доступності ними можуть користуватися не тільки майстри манікюру,а і усі дівчата,які хочуть мати доглянуту кутикулу.


Об'єм олії представлений у декількох варіантах: повнорозмірний флакон 30 мл.(підійде для домашнього використання та майстру манікюру); та тревел-формат механічного олівця 3 мл.
Я маю обидва, але сьогодні розповім про повнорозмірний.

Скляний матовий флакон з піпеткою щільно закривається. Скло прозоре,тому добре видно залишок засобу. Колір олії - світло-зелений.


Захисна плівка гарантує цілісність засобу.
По периметру наклеєна наліпка з мінімалістичним дизайном і необхідною інформацією.


Консистенція рідка,масляниста.
Формат дозатору з піпеткою,особисто для мене надає особливого шарму при використанні 😊

Аромат - насичений, м'ятний. Спочатку я відчуваю м'яту,а на фоні ноти чайного дерева. Після нанесення протягом пів години присутній аромат.


Для одного використання потрібно зовсім небагато олії. Тому розхід на одну себе мінімальний.
Рекомендовано використати протягом 6 місяців. Буду намагатися активно маститись)

Склад збагачений п'ятьма оліями,які інтенсивно живлять шкіру.
М'ята позитивно впливає на нігтьову пластину - надає блиск і посилює колір.
Олія авокадо утримує вологу,є джерелом антиоксидантів.
Олія абрикосових кісточок зміцнює гідроліпідний бар'єр шкіри, запобігає надмірній втраті вологи, добре пом'якшує і зволожує шкіру, усуваючи сухість і лущення.
Олія чайного дерева - природний антибіотик. Має протигрибкову дію, допомагає позбавитися грибка нігтів і перешкоджає його повторній появі.

Я помітила,що ця олійка також виконує роль ароматерапії. Вона заспокоює та розслабляє.
Можливо не усім буде до душі м'ятно-деревний аромат,проте мені сподобався.

Гарний флакон нагадує про себе і я все рідше забуваю про догляд за кутикулою)
Пляшечку приємно тримати у руці. Мені подобається упакування та колір.


Хочу зазначити,що олія швидко всотується і не заважає побутовим справам.
Одразу після нанесення присутній блиск,проте з часом він змінюється на оксамитову доглянуту кутикулу.


Дуже тішить наявність екстракту чайного дерева. Я добре знаю наскільки він ефективний у боротьбі з проблемами нігтів та шкіри.