saybeautyk

Pierre Rene | Wings Maker Eyeliner

Pierre Rene | Wings Maker Eyeliner
Pierre Rene | Wings Maker Eyeliner

Ще один засіб від бренду, який виявився доволі вдалим і зрозумілим з першого ж використання.

Я люблю стрілки, малюю їх часто і тому завжди в арсеналі маю декілька підводок.

Люблю саме у формі маркера, тому що ним зручно контролювати товщину лінії і виводити хвіст стрілки. Також для мене є важливим, щоб сам аплікатор підводки був у вигляді пензля, а не з фетру (бо фетрові часто на кінчику псуються і ними потім неможливо вивести тонкий хвостик).

Сам по собі маркер тонкий і зручно лежить у руці, за рахунок цього процес макіяжу, знову ж таки, полегшується.

Додатково він був упакований в картонну коробку.

Як я вже казала, тут пензель складається саме із ворсинок, які щільно прилягають одна до одної та дають змогу зробити стрілку такої товщини і довжини, яку ти задумала з самого початку, а хвіст її залишається при цьому тоненьким. Для мене це надважливий момент, бо я не люблю, коли кінець стрілки товстий чи «обрубаний», мені подобається ультратонкий і гострий хвостик.

Підводку не треба нашаровувати, бо з першого ж мазка вона дає насичений чорний колір.

Фініш - на руці видно, що це глухий мат; та на очах стрілка виглядає більш сатиновою, але вона не блищить.

Підводка застигає доволі швидко, тому при виведенні стрілок можна не переживати, що першавстигне відбитись на верхній повіці, поки виводиш другу.

Стійкістю мене вона порадувала - взагалі не відбивається за цілий день носки (а для моїх повік це часта проблема), до самого вечора стрілки сидять, як прибиті і не розмазуються та не тускніють.