Юлі

Мій ТОП осінніх (та зимових) парфумів, повнорозмірний формат

Мій ТОП осінніх (та зимових) парфумів, повнорозмірний формат

*Із першою частиною запрошую ознайомитися за посиланням – https://club.makeup.com.ua/post/52474/

«Справжня осінь почалася!» – думала я вчора, приміряючи пальто на гольф з високим горлом, щоб було тепліше.

І якщо перша частина теми була написана в залитій сонцем кімнаті, то в другій мені акомпонував стукіт дощу і різкі пориви вітру.

Усій цій атмосфері не вистачало одного – парфумів, що дуже доречно доповнюють прохолодні осінні дні.

Знайомлю вас з улюбленими 🤍

Аромат, який розкрився для мене не з першої спроби, але цієї осені я як зрозуміла його! Та й так, що рада тим 105мл у флаконі, та й самому флакону, такий він гарний 🤍

Для себе зрозуміла – парфумованій воді Armaf потрібно відстоятись. І чим довше, тим буде лише краще.

До речі, його часто порівнюють з Coco Mademoiselle від Chanel 👀 і кажуть, що у шлейфі не відрізнити взагалі. Особисто я з "Мадемуазель" не знайома, а от про шлейф написати можу 🙌🏻

Початкові ноти: помаранч, персик, лимон, кардамон

Ноти серця: троянда, лічі, герань, жасмин

Кінцеві ноти: ветивер, ваніль, пачулі, мускус

Композиція пряна, деревинна, зігріваюча, дещо пудрова зі стійким, об'ємним шлейфом. Але це не той випадок, коли кінцеві ноти будуть занадто голосні для оточення. Тут усього в міру і усе цікаве, тому Club De nuit можна легко обирати і для робочих буднів і для вечірніх виходів.

Холодна пора йому дуже личить!

Не секрет, що багато ароматичних позицій Zara натхненні відомими парфумами міжнародних брендів.

Golden Decade розроблявся схожим до Libre Intense YSL.

Відомі ноти: мандарин, апельсиновий цвіт, жасмин і лаванда, ваніль.

Я закохалась у їх кінцеві ноти – поєднання теплої ванілі та лаванди ✨

Це спокусливий, обволікаючий аромат, насичений, голосний і шлейфовий. І хоч це eau de parfum, та одного розпилення буде достатньо. Golden Decade дуже концентровані та стійкі.

Осінь та зима ‐ найкращий час для них, щоб не здавалися важкими ні вам ні оточуючим 🙌🏻

Третім у підбірці мав би бути This is her! Z&V, про які маю окремий допис – https://club.makeup.com.ua/post/36472/

Проте маючи такий позитивний досвід з продукцією Zara, вирішила спробувати парфумовану воду, що має бути максимально схожою до оригіналу. Що ж, різниця є, і у стійкості і в розкритті самого аромату. Але різниця в ціні теж відчутна.

Серед нот: праліне, жасмін, сандал та амбра

Це все ті ж лактонні вершкові каштани, ніжні, м'які та смачні 🫰

Єдине, що відрізняє їх для мене – якась пудрова нотка у Zara десь через годину, що потроху починає надокучати.

Тим не менш, я їх дуже люблю і залюбки користуюсь, коли хочу огорнути себе чимось теплим, манким, затишним і залишити по собі делікатний слід ✨

За традицією складаю рейтинг:

  1. Golden Decade Zara
  2. Club de Nuit Armaf
  3. Fields at Nightfall

Хоча насправді люблю їх однаково 🤍