Юлі

Чому я не спробувала цей аромат раніше?!

Чому я не спробувала цей аромат раніше?!

Зазвичай такі міні-версії просто чекають свого часу (читати як лежать, поки не зіпсуюються). Тому цього разу я вирішила підійти до питання серйозно 😅. І планую кожного дня відкривати новий тестер, а своїми враженнями ділитися із спільнотою 🤍

Перший день – перший продукт і одразу попадання у ціль 🤩
Мова піде про парфуми This is her від Zadig & Voltaire.

У мене це відливант, який мені подарувала мама, і який загубився серед повнорозмірних версій. Та тепер я розумію, що він теж вартує усіх 100мл у мене на поличці 🥺

Чому я не спробувала цей аромат раніше?!

Аромат
У попередніх дописах я зазначала, що полюбляю свіжі, не важкі аромати, квіткові чи фруктові. І це зовсім не про This is her, та з ним сталася така закоханість... 💔


Належить до групи східних, гурманських ароматів.


Це солодкий аромат, відчуваю молочний присмак, дерево (каштани?), кислинку. А в сумі це поєднання, яке хочеться відчувати щохвилини.
Певно, це єдиний парфум з ваніллю, який мені ТАК подобається (від інших може боліти голова).

Стійкістю дуже задоволена, на моїй холодній шкірі тримався півдня точно, на одязі звісно довше.
Варто відмітити і шлейф, який утворюють сандал і кашемірове дерево.

Пора року
Насправді на цю характеристику я ніколи не спираюсь, але This is her літом можуть здатися заважкими.

Загалом я залишилась вражена композицією і тим, що вона мені настільки сподобалась. Це правда приємний аромат, що точно з’явиться у мене в 100мл.

Дещо емоційний відгук, але справжній)

Чи мали ви досвід користування This is her, чи поділяєте мою емоційність стосовно нього? 😅